Вінницька компанія робить надгострі соуси з провокативними назвами

Вінницька компанія робить надгострі соуси з провокативними назвами
Новини агробізнесу України
14:15, 24 апрель 2021
201
0

В асортименті українського виробника — ферментовані соуси з провокаційними назвами «Смерть ворогам», «Лови гранату», «Вирви язик» та багато інших. У компанії розповідають, що соус «Смерть ворогам» — їх перший та найпопулярніший. Пише newfood.media

«Він завоював серця місцевих жителів та навчив їх, що Україна — не Росія, і що крім Андрія Шевченка у нас є Тарас Григорович»,— діляться у «Hell Daddy».


Окрім маркетингу компанія відповідально підходить до всіх етапів виробництва. «Hell Daddy» застосовує свіжу та натуральну сировину, вся продукція — повністю веганська. Соуси не містять барвників, підсилювачів смаку чи загущувачів.

Засновником компанії є учасник «Майстер Шеф» Олександр Горчаков, який ще тоді підкрив суддів гостротою своїх страв. Для тих, хто не настільки любить гостре, у лінійці вінницького виробника присутні кисло-солодкі соуси, поєднані з ягодами, наприклад, «Пряна журавлина».

Hell Daddy

Ягоди присутні і в більш гострих варіаціях — полуниця і хабанеро та гранат і хабанеро. Найгостріший перець у світі — Trinidad Scorpion — міститься у складі соусу «Роздери горлянку».

Джерело та фото: newfood.media
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0