Держпідтримку малих фермерських господарств збільшено на 67%

Держпідтримку малих фермерських господарств збільшено на 67%
20:34, 22 апрель 2021
508
0
Кабінет міністрів 21 квітня збільшив бюджетну субсидію для малих фермерських господарств з 3 тис. грн до 5 тис. грн на один гектар оброблюваних угідь (але не більше 100 тис. грн на одне господарство), також розширений перелік порід корів, за яких надаватиметься бюджетна дотація. Введені виплати в розмірі 36 тис. грн за послуги сільськогосподарської консультації. Пише thepage

Зменшується кількість поданих документів, скорочується час їхнього розгляду і ухвалення рішення.

«Тепер для того щоб отримати фінансову допомогу, фермеру не потрібні довідки про відсутність заборгованості перед Укрдержфондом, а також про наявність поголів'я корів станом на 1 липня. Така інформація перевірятиметься розпорядниками централізовано», — повідомив глава Мінагрополітики Роман Лещенко.


Відомості з Державного реєстру прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою, подаватимуться фермерами тільки для отримання субсидії на 1 га оброблюваної землі. За іншими напрямками діяльності ці відомості вже подавати не потрібно.

Документи для отримання дотації на корів тепер потрібно подавати не в міністерство, а в структурний підрозділ облдержадміністрацій, також скасовано комісію з надання таких дотацій.

Автор: Валерій Моісєєв
Джерело та фото: thepage
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0