Агрофірма Лоретта Агро відзначає ефективність системи AG Leader

Агрофірма Лоретта Агро відзначає ефективність системи AG Leader
21:00, 21 2021
1 492
0

У агрофірмі «Лоретта Агро», що на Хмельниччині, впроваджують точне землеробство. Зокрема, вже другий рік поспіль користуються системою AG Leader, яка надає інноваційні рішення для підвищення урожайності та оптимізації витрат. Про це AgroTimes розповів власник АФ «Лоретта Агро» та її дочірнього підприємства «Агрогеофізика» Ігор Мельник.

«Усі наші трактори та сівалки завдяки компанії АІКО Груп переобладнані під AG Leader – систему точного контролю висіву та одночасного внесення рідких мінеральних добрив. Після сівби системою AG Leader ми обладнуємо самохідний обприскувач. Разом з тим користуємось спеціально виділеними RTK-канали, цифровими та супутниковими технологіями», – зазначає власник господарства.


За його словами, програма дає можливість моніторити поля, повністю контролювати системи виливу рідини та висівні апарати, зокрема, допомагає підвищувати точність висіву, уникати пересівів і втрат. Відтак, мають помітну економію на насіннєвому матеріалі, добривах і ЗЗР.

«Система AG Leader усуває людський фактор у роботі та автоматизує процеси посіву та догляду та навіть збирання вроажю. Завдяки комп’ютерному оснащенню оператору потрібно лише запустити трактор та зупинити його рух. За допомогою цієї системи ми впроваджуємо точне землеробство», – додає Ігор Мельник.


Нагадаємо, АФ «Лоретта Агро» перша в Україні придбала агродрон від DronUA у лізинг. Раніше повідомлялося, технологія CartACE від AgLeader збільшує ефективність роботи комбайна.

Редактор: Анастасія Коваленко
Джерело та фото: agrotimes
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0