Уряд звернув увагу на консолідацію ділянок напередодні запуску ринку землі

Уряд звернув увагу на консолідацію ділянок напередодні запуску ринку землі
Новини агробізнесу України
20:55, 21 апрель 2021
215
0

Кабмін 21 квітня ухвалив законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань консолідації земель», повідомив народний депутат і постійний представник КМУ у Верховній Раді Василь Мокан. Пише thepage

За його словами, «пропонується вдосконалити правове регулювання відносин з консолідації земель, шляхом визначення організаційно-правових основ консолідації, підстав, способів і порядку проведення консолідації».

Мокан нагадав, що в зв'язку з введенням в Україні з 1 липня 2021 року ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення виникає необхідність встановлення правила щодо примусової консолідації на основі права власності.

Автори проєкту вважають, що крім консолідації у вузькому сенсі (як зведення до купи ділянок одного власника), шляхом перерозподілу земель він дозволить усунути різні недоліки землекористування. Це сприятиме зростанню ринкової вартості земельних ділянок і створенню умов для розвитку ринкових орендних відносин.

Джерело та фото: thepage
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0