Арабська компанія інвестує 1,5 млн. доларів у виробництво українських органічних добрив

Арабська компанія інвестує 1,5 млн. доларів у виробництво українських органічних добрив
Новини агробізнесу України
20:54, 19 апрель 2021
236
0

Арабська компанія «AAZ TRADING CO» витратить 1,5 млн. доларів на видобуток бурого вугілля і його переробку в органічне добриво. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Пише tripoli

«Сьогодні у мене відбулася розмова з керівником арабської кампанії «AAZ TRADING CO» Махфуда Саадом. Основною темою обговорення стала реалізація масштабного інвестиційного проекту загальною вартістю більше 1,5 млн. доларів. Мова йде про видобування і переробку бурого вугілля, який в подальшому стане сировиною для отримання органічного добрива», - повідомив голова ОДА.


На думку Бунечка, запаси вугілля, які є безперспективними для України з точки зору їх використання в якості палива, можуть стати в пригоді при створенні вертикально інтегрованої компанії з декількох підприємств. Вона зможе виробляти продукцію з високою доданою вартістю для потреб аграріїв України, ЄС і арабських країн.

Примітно, що Махфуда Саада має великий досвід роботи в Україні. Саме завдяки його інвестицій громадянам вдалося познайомитися з сучасними автобусними перевезеннями і кур'єрською доставкою відправлень, від компанії «Автолюкс». Зараз бізнес «AAZ TRADING CO» охоплює такі напрямки роботи як: нерухомість, будівництво, загальну торгівлю, агросектор, транспорт, пасажирські, вантажні та авіаперевезення.

На даний момент інвесторам потрібна підтримка у вирішенні земельних питань. Ділянки, необхідні для геологічного дослідження і видобутку бурого вугілля зараз не мають остаточного встановленого власника. Підприємства, які ними володіли були ліквідовані в процесі реструктуризації.

«Ми повинні працювати спільно з інвестором і державними органами влади для оформлення всіх документів, які необхідні компанії для реалізації проекту вже в цьому році. Даний приклад ще раз наголошує на необхідності державного аудиту земельних ділянок, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Не маючи уявлення, які землі є на території співтовариств і кому саме вони належать, складно ефективно використовувати їх на благо тих же спільнот», - завершив думку Бунечко.


Джерело та фото: agroweek
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0