«Астарта-Прихоролля» планує зібрати щонайменше 600 ц/га цукрового буряку

«Астарта-Прихоролля» планує зібрати щонайменше 600 ц/га цукрового буряку
21:17, 19 2021
1 191
0

У всіх агрофірмах агропромхолдингу «Астарта-Київ» посівний сезон розпочався на початку квітня. В полях працюють найкращі — професійна команда та надпотужна сучасна техніка. Маючи в арсеналі все необхідне для проведення посівної, аграрії впевнені, що проведуть її максимально ефективно та прогнозують щедрі врожаї. До прикладу, цьогоріч агрономи «Астарти-Прихоролля» планують зібрати щонайменше 600 ц/га цукрового буряку. Також чекають високих врожаїв озимої пшениці, соняшника і кукурудзи. Про це повідомляє ukrsugar

Анатолій Кірін понад 10 років працює трактористом-машиністом агрофірми «Астарта-Прихоролля». Займається польовими роботами: підготовкою, удобренням та закриттям ґрунту, посівом і жнивами сільськогосподарських культур. Розвиток аграрного сектору чоловік називає справою життя.

«Робота у полі — моє покликання. Пишаюся, що працюю під крилом «Астарти-Київ». Наша велика і дружна команда забезпечена кращою технікою і обладнанням, насінням, засобами захисту рослин. А ще незмінними помічниками залишаються ІТ-модулі компанії AgriChain. Це стимулює розвивати аграрну сферу і власний професіоналізм», — говорить Анатолій Кірін.


В обробітку «Астарти-Прихоролля» — близько 15 тис. га землі на території Хорольської та Миргородської громад. Пізня весна затримала початок посівного сезону. Агрономи зачекалися виходу у поле, тому перший етап провели у найкоротші строки.

«Вже на початку квітня закрили вологу на усіх площах агрофірми і розпочали сівбу. Цьогоріч сіятимемо 3 900 га цукрового буряку, 3 700 га озимої пшениці, майже 3 000 га соняшника та 2 200 га кукурудзи на зерно. Також кукурудзу на силос та багаторічну траву», — звітує генеральний директор ТОВ «Астарта-Прихоролля» Павло Кандиба.


Найбільшу площу під цукровий буряк виділили у селі Вишневому — 2 480 га. «Астарта-Прихоролля» ставить за мету зібрати впродовж осіннього сезону щонайменше 600 ц/га цієї культури. 20 років тому про таку врожайність лише мріяли.

«Цукровий буряк — найважливіша культура. До її посіву задіяно найбільше механізаторів, адже процес багатоетапний. Це додаткові робочі місця. Засіяти усі поля кукурудзою і відпочивати до наступного квітня — проста справа. Але «Астарта» дотримується сівозміни та думає про людей і не шукає легких шляхів», — запевняє агроном виробничого підрозділу «імені Ватутіна» Микола Коваль.


«Астарта-Київ» — соціально-відповідальна компанія і беззаперечний лідер аграрного сектору України. Керівництво холдингу створило найсприятливіші умови для розвитку дочірніх підприємств та підвищення кваліфікації співробітників.

«Хтось мріє «умчати» на Канари, ми — швидше вийти у поле, щоб удосконалювати аграрний сектор. Бути у сім’ї «Астарти-Київ» — означає трудитися з задоволенням і досягати найамбітніших цілей», — наголошує генеральний директор «Астарти-Прихоролля».

Джерело та фото: ukrsugar
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0