Фермерські господарства Львівщини готуються приймати туристів

Фермерські господарства Львівщини готуються приймати туристів
Новини агробізнесу України
11:26, 13 апрель 2021
211
0

До проєкту «Гастромандри Львівщиною» долучилися 26 фермерських господарств, які готуються приймати туристів у сезоні-2021. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, пише kurkul

«Ми позиціонуємо Львівську область як регіон здорового і безпечного відпочинку. Фермерські господарства пропонують туристам активності на природі у сільській місцевості та здорову їжу. Плюс це вигідно і для фермерів, бо є нагода збільшувати прибутки. Туроператори будуть приводити до них туристів, які купуватимуть крафтові смаколики. Бонус реєстрації у проекті «Гастромандри Львівщиною» — партнерська підтримка від облдержадміністрації», — зазначив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.


За словами Ірини Юськевич, власниці торгової марки «Західний равлик», яка є учасницею проекту, ферма розширила продуктову лінійку делікатесних продуктів і пропонує повноцінні гастротури з екскурсіями господарством.

«Ми розробили нове тематичне меню, де туристи зможуть поласувати не лише равликовим та качиним м’ясом, а й м’ясом кролів-велетнів та індиків, схрещених зі страусами. Напрацьовуюємо також виробництво локальної фуа-гри, а також мусів з качиної та кролячої печінок», — розповіла пані Ірина.


Віднедавна на території ФГ, яке розташоване у Солонківській ТГ, живе мавпенятко Чівас.

Фермерське господарство ФайнаBerry знаходиться у Давидівській ТГ. Зима завдала клопоту господарю Миколі Стецьківу. Велика кількість снігу погнула парникові тунелі. Але вже все полагоджено і у середині червня планують розпочинати сезон для відвідувачів. Можна буде приїхати і самостійно зібрати собі ягід або передплатити необхідну кількість товару з доставкою аж до листопада.

На молочній фермі Прикарпаття «Мукко» у Стрийській ТГ на відвідувачів чекає зустріч з козами альпійської та зааненської порід. Під час пізнавальної екскурсії можна побачити всі етапи виготовлення продукції та продегустувати сири.

На козячій фермі Двох Катерин уже впорядкували експозицію бойківського побуту (близько 200 експонатів), розширили дегустаційну зону. А ще облаштовують крамницю, де будуть продавати продукти спілки «Смак українських Карпат».

Як наголошують в ОДА, участь у «Гастромандрах Львівщиною» для фермерських господарств має низку переваг, серед яких впізнаваність бренду, лояльність клієнтів і додатковий дохід.

Мета проєкту — промоція локальної продукції, налагодження співпраці з туристичним бізнесом та створення нових туристичних пропозицій. Планується, що до проєкту приєднається ще більше локальних виробників.

Джерело та фото: kurkul
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0