Beyond Meat відкриває завод у Китаї


Beyond Meat відкриває завод у Китаї
22:04, 12 2021
765
0

Виробник замінників м’яса на рослинній основі Beyond Meat Inc. готовий приступити до масштабної робити у Китаї. Компанія почала виробництво в зоні економічного і технічного розвитку Цзясін поблизу Шанхая. Пише meatnews.

Завод Цзясін стане першим комплексом з пиробництва альтернативного м’яса на рослинній основі за межами Сполучених Штатів. Це дозволить компанії збільшити швидкість і ефективність виробництва для китайського ринку при зниженні витрат. Відкриття виробництва в Китаї дозволить Beyond Meat використовувати місцеві ланцюги поставок, що означає бути ближче до споживачів. Китай є одним з найбільших ринків, на який припадає 27% світового споживання м’яса, або близько 74 мільйонів тонн на рік. З цього обсягу близько половини традиційно є свинина. Саме тому Beyond Meat спеціально для Китаю розробила продукти, які імітують цей вид м’яса.

У США Beyond Meat має широку партнерську мережу, включаючи найбільші супермаркети Walmart Inc. Крім того, Beyond Meat співпрацює з корпорацією McDonald’s, PepsiCo, Inc. і YUM! Бренди, Inc. Загалом продукція Beyond Meat продається в більш ніж 28 000 торгових точках США. Крім того, через партнерів, продукція бренду продається у великій кількості кафе, ресторанів та магазинів в Україні.

У Китаї, однак, Beyond Meat зіткнеться з серйозною конкуренцією майже відразу: Impossible Foods також оголосила про намір продавати свою продукцію, що імітує свинину на цьому ринку. Крім того, обидві компанії, ймовірно, потребуть сильної маркетингової підтримки, щоб змінити погляди китайських споживачів та заохотити їх споживати рослинну альтернативу м’ясу.

Beyond Meat
На аукціоні 8 квітня акції BYND коштували $134,87.

Джерело та фото: meatnews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0