KisanHub отримав $4,2 млн від фонду АФК Система

KisanHub отримав  $4,2 млн від фонду АФК Система
09:58, 07 2019
1 618
0

Компанія допомагає сільському господарству оптимізувати постачання і дивиться в тому числі на ринок СНГ, кажуть у фонді. Британський стартап в сфері сільського господарства KisanHub привернув $ 4,2 млн від групи інвесторів на чолі з венчурним фондом Sistema VC.

KisanHub


У раунді A також взяли участь британські фонди IQ Capital і Notion Capital, які інвестували в KisanHub $ 1 млн на посівний стадії в 2016 році. Оцінку стартапу в Sistema VC не розкривають. За даними бази Crunchbase, з моменту заснування в 2013 році KisanHub привернув $ 3,4 млн посівних інвестицій.

KisanHub розвиває платформу, яка аналізує розрізнені дані і допомагає господарствам і фермерам оптимізувати поставки. Система збирає і аналізує дані на всьому ланцюжку поставок, включаючи фермера, агронома, менеджера з постачання і так далі. На основі цієї інформації алгоритм пропонує способи оптимізації, які дозволять зменшити вплив сезонних ризиків на врожайність і заощадити ресурси.

Компанія заробляє на продажу ліцензій, вартість залежить від ваги і типу врожаю, постачанням якого клієнт управляє через платформу. Фінансові показники KisanHub не розкриває. За власними даними, платформою користуються 14 корпоративних клієнтів, серед партнерів в тому числі пивоварна компанія AB InBev, якій належать такі бренди, як Budweiser, Corona і Stella Artois.

Інвестиції підуть на подальшу розробку платформи і її впровадження для найбільших виробників продуктів харчування, що працюють в різних регіонах. Компанія придивляється і до російського ринку, деякі з клієнтів KisanHub закуповують сировину в Росії, говорить представник Sistema VC.

KisanHub


Для Sistema VC це не перша інвестиція в агротех. У травні 2018 року фонд виступив провідним інвестором в раунді нідерландського стартапу Connecterra, який привернув € 2,5 млн. Connecterra розробляє трекер з штучним інтелектом, який дозволяє стежити за станом корів і визначати захворювання по їх рухам. У портфель Sistema VC входить також британська Observe Technologies, яка розробляє систему моніторингу рибних ферм на базі штучного інтелекту. Суму інвестицій фонд не розкриває.

Джерело: VC
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0