Rivery привертає $ 16 млн Series A для розширення платформи SaaS DataOps

Rivery привертає $ 16 млн Series A для розширення платформи SaaS DataOps
Агро новини Світу / діджитал
21:29, 05 апрель 2021
104
0

Ізраїльська платформа DataOps Rivery привернула 16 мільйонів доларів в рамках нового раунду фінансування, очолюваного Entree Capital і існуючим інвестором State Of Mind Ventures (SOMV), повідомила компанія у вівторок. Повідомляє nocamels

Rivery - це платформа керування даними SaaS, яка дає компаніям можливість контролювати свої організаційні дані за допомогою прийому, перетворення і координації процесів обробки даних. Запущена в 2019 році, компанія швидко виросла і додала сотні клієнтів, спостерігаючи значне зростання таких корпоративних компаній, як Bayer, American Cancer Society і WalkMe.

Новий раунд фінансування буде використаний для прискорення зростання бізнес-груп і команд НДДКР. Компанія планує потроїтися в світі, і в даний час є 60 відкритих вакансій, які повинні бути заповнені в 2021 році.

Інноваційний підхід Rivery до DataOps й керуванню даними включає автоматизацію і дієву логіку в традиційні процеси ETL / ELT (витяг, перетворення і завантаження) даних. Швидке розгортання і централізоване управління даними Rivery в поєднанні з такими функціями, як можливість миттєвого створення і реплікації моделей даних за допомогою готових комплектів. Rivery також дає компаніям можливість створювати власні підключення до даних, які працюють разом зі стандартними готовими конвеєрами даних, що значно економить час і кошти як при розгортанні, так і при постійному використанні.

«Цей новий раунд фінансування - захоплююча віха для Rivery і підтвердження того, що індустрія масивних хмарних даних шукає централізовану платформу DataOps. Платформа Rivery DataOps дає компаніям можливість централізувати, контролювати, автоматизувати і координувати всі свої потоки даних - в хмарі », - сказав Ітамар Бен Хемо, співзасновник і генеральний директор Rivery.

«Рівери пропонує свіжий підхід до старої проблеми - як переміщати і перетворювати дані. Команда створила платформу, яку компанії не тільки люблять, але і довіряють, щоб вона стала основною частиною свого технологічного стека. Ми раді співпрацювати з Rivery і допомогти компанії реалізувати своє бачення », - додав Аві Еял, співзасновник і керуючий партнер Entrée Capital.


Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0