DJI побудує на Закарпатті завод по збірці дронів

DJI побудує на Закарпатті завод по збірці дронів
Новини агробізнесу України
20:47, 05 апрель 2021
128
0

Компанія DJI, світовий лідер в області безпілотних літальних апаратів і технологій аерофотозйомки, починає будівництво заводу з виробництва своїх безпілотних літальних апаратів в Україні. Про це повідомляє agravery.

«Для будівництва заводу залучено британське архітектурне бюро Foster+Partners. Підготовчі будівельні роботи на об'єкті, загальна площа якого складе близько 200 тис. м², почалися ще в листопаді минулого року. Сам об'єкт розташований в передмісті Ужгорода, на території села Тарнівці, в декількох кілометрах від державного кордону України. Будівництво заводу обійдеться, за попередніми розрахунками близько $75 млн», — йдеться в повідомленні.


Зазначається, що вибір України зумовлений вигідним географічним розташуванням, невисоким рівнем заробітної плати і економічними реформами уряду, який взяв курс на цифровізацію країни і режим максимального сприяння інвестиціям.

«Ми плануємо продавати дрони як в Україні, де є стабільний попит на професійні системи безпілотних літальних апаратів для сільського господарства, так і в країнах Східної, а потім і Західної Європи. Завдяки домовленостями уряду України і Китаю ми зможемо уникнути подвійного оподаткування, що дозволить нам підвищити ефективність роботи виробництва і значно знизити логістичні витрати на доставку своєї продукції до Європи», — розповів Ван Тао, керівник SZ DJI Technology Co., Ltd.


Так, в першу чергу на заводі будуть орієнтуватися на збірку аграрних дронів, а виробництво компонентів, як і раніше, залишиться в Китаї,,зокрема моделі DJI Agras T20, що володіє кращими на світовому ринку співвідношенням ціни і можливостей. Він оснащений 8 форсунками, баків на 20 літрів і насосами великого обсягу, які дозволяють розпилювати добрива зі швидкістю до 6 літрів за хвилину.

«Очікуємо, що завод буде запущений в роботу в 2022 році і в другій половині 2023 року вийде на виробничу потужність по збірці 40 тис. дронів в місяць. Будівництво заводу забезпечить додаткові 1,2 тис. робочих місць для жителів Закарпатської області», — підкреслив Ван Тао. Нагадаємо, компанія Amazone досягла найвищого за всю історію підприємства прибутку.

Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0