SenseAgro приймає AI для покращення сільського господарства

SenseAgro приймає AI для покращення сільського господарства
17:55, 04 2019
1 950
0

У 2018 році офіційно була запущена програма ідентифікації штучного інтелекту (AI) - SenseAgro, як передова платформа ідентифікації в галузі сільськогосподарського інтелекту.

Місією компанії є покращення сільського господарства. Підтримуючи базу даних з 10 мільйонами фотографій, SenseAgro співпрацює з понад 10 інститутами та університетами. Завдяки роботі команди експертного алгоритму, компанія використовує технологію AI в діагностиці захворювань сільськогосподарських культур та шкідників, для вдосконалення сільського господарства та обслуговування мільйонів фермерів у всьому світі. SenseAgro активно розширив свій бізнес на діагностиці захворювань сільськогосподарських культур та шкідників, ідентифікації бур’янів та створенні сільськогосподарської енциклопедії.
 

Використання ШІ для виявлення хвороб, шкідників та бур’янів 


Одного разу фермер надіслав мені фотографію і запитав мене: "Який це бур'ян? Щоб позбутися від нього, який гербіцид я повинен вибрати?" На початку я був розгублений, але зрештою, це тисячі видів бур'янів. Як ми можемо розпізнати їх усіх, не кажучи вже про вибір правильного гербіциду?
 
Насправді, розробляючи методи ШІ, ми більше не повинні турбуватися про виявлення бур’янів. ШІ зараз широко застосовується в сільському господарстві, змінив наші способи ведення господарства та дає багато переваг, наприклад, у розумному свинарстві та виявленні хвороб, шкідників та бур’янів.

SenseAgro
 
Сьогодні до ідентифікації AI можна легко отримати доступ через мобільні додатки. Використовуючи SenseAgro, виробники можуть ідентифікувати хвороби сільськогосподарських культур, шкідників та бур’янів, завантаживши пару фотографій. Тим часом, завдяки ШІ, пропозиції щодо лікування бур’янів можуть бути запропоновані протягом декількох секунд.
 
SenseAgro використовує технологію ШІ для виявлення захворювань, шкідників, бур'янів та дефіциту поживних речовин, і може точно визначити пов'язані з цим проблеми. Коли користувачі завантажують фотографії у додаток, SenseAgro може завершити ідентифікацію за лічені секунди із середньою точністю понад 98%.
 
Сільськогосподарська енциклопедія SenseAgro пропонує базу даних професійних знань про хвороби, шкідників та бур’яни, допомагаючи користувачам у виявленні результатів програми та підвищенні точності ідентифікації фотографій. Сільськогосподарська енциклопедія заснована на великих фотогалереях та професійній базі знань.
 
SenseAgro 
 

Як для виробників, так і для компаній 


Є SenseAgro лише для виробників? Звичайно, ні, компанія SenseAgro також пропонує компаніям свою базу даних фото хвороб, шкідників та бур’янів. Окрім доступу до найновішої технології підтримки алгоритму AI, компанії можуть зв’язуватися з інтерфейсами даних, що дозволяє їм працювати швидше та ефективніше та зменшуючи потребу в непрофільних посиланнях. Наприклад, Cha - додаток, який надає послуги сільськогосподарським компаніям, пов’язаним із сертифікацією пестицидів, фунгіцидів, гербіцидів, добрив та насіння. SenseAgro пропонує інтерфейс, який допомагає виявити бур'яни, дозволяючи їм налаштувати власні бізнес-процеси, пов’язані з рішеннями прополки. Тому він пропонує повне ділове обслуговування програми Cha.
 
Як перший в Китаї додаток для ідентифікації сільськогосподарських культур, мета SenseAgro - забезпечити діагностику захисту врожаю за допомогою AI, що дозволить компаніям використовувати повний потенціал технології та краще служити людству. SenseAgro найняв експертну алгоритмічну команду та зібрав велику базу фотографій для впровадження технології ІІ в сільське господарство, від ідентифікації ІІ до діагностики та від управління на місцях до інформації енциклопедії. SenseAgro прагне надати кращий сервіс виробникам.
 
SenseAgro

Коли фермери стикаються з невідомими бур’янами чи шкідниками, вони можуть просто завантажити фотографії на додаток SenseAgro, які виявлять хвороби, шкідників чи бур’яни. Крім того, виробники також можуть посилатися на методи контролю в Енциклопедії SenseAgro. Коли компанії прагнуть отримати швидші та пряміші послуги, вони також можуть безпосередньо зв’язатися з інтерфейсом даних SenseAgro для задоволення своїх бізнес-вимог.

 SenseAgro

Про компанію 


В майбутньому SenseAgro продовжить продавати своє застосування в аграрному секторі. Він прагне інтегрувати ІІ з сільським господарством, розробивши додаток, який принесе користь сектору та створить нескінченні можливості для розумного сільського господарства.

Джерело та фото: agropages
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0