В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї

В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
16:36, 04 апрель 2021
8 876
0
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх самостійно. В Україні обкладуть податками селян, які самі обробляють землю і вирощують продукцію - today.ua

Обласні податкові служби закликають фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні паї площею від 2 га і отримують дохід від продажу сільськогосподарської продукції, подати декларацію про майновий стан і доходи.

Згідно із законодавством України, доходи від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 га, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою 18 відсотків, плюс військовий збір в розмірі 1,5 відсотка.

Декларацію про доходи, селяни повиння подати самостійно до 30 квітня поточного року. Оплатити податкові збори, включаючи військовий збір, слід до 1 серпня 2021 року.


Щоб далі мати можливість здійснювати свою діяльність, селянам рекомендують зареєструватися суб'єктами господарювання - ФОП, сплачувати відповідні податки, бюджетні збори та ЄСВ.

Крім того, Міністерство фінансів працює над усуненням «лазівок» в законодавстві, які дозволяють підприємцям ухилятися від сплати податків.

Джерело та фото: today.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 664
0
Перелік земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню Перелік земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню
Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що перелік земельних...
22.03.21
8 354
0