Кабмін України заборонив ввезення з Росії пшениці, жита і соняшникової олії


Кабмін України заборонив ввезення з Росії пшениці, жита і соняшникової олії
18:52, 01 2021
895
0

Уряд України заборонив ввезення з Росії пшениці, жита, соняшникової олії, а також ряду непродовольчих товарів. Про це сказано в постанові кабінету міністрів республіки, опублікованому в середу на офіційному сайті. Пише tripoli

"Доповнити перелік (заборонених до ввезення з РФ) такими позиціями: пшениця і суміш пшениці та жита (меслин), олія соняшникова, сафлорова або бавовняна та їх фракції, рафіновані або нерафіновані, але без зміни їх хімічного складу", - сказано в документі, датованому 29 березня.


Уряд України доповнив постанову від 30 грудня 2015 року "Про заборону ввезення на митну територію України товарів російського походження". Під нову заборону потрапило ввезення поверхнево-активних засобів, миючих засобів для чищення, розфасованих для роздрібної торгівлі, газетного паперу, картону, крафт-паперу та крафт-картону, туалетного паперу, косметичних серветок, рушників, скатертин та серветок. Всього додано 25 нових товарних позицій.

Крім того, заборонено ввозити дріт з нелегованих сталей, інструменти для буріння скелястих порід або ґрунтів, металеві візки, вісі, колеса і їх частини.

У постанові зазначено, що вона набирає чинності через десять днів з дня опублікування.

Торгове ембаргоЗ 1 січня 2016 року у зв'язку зі вступом в силу економічної частини Угоди про асоціацію України з ЄС Росія для захисту економічних інтересів призупинила дію договору про зону вільної торгівлі з Україною. З початку 2016 року у Україні поширилося продовольче ембарго, уведене урядом РФ у відповідь на санкції європейських країн щодо Росії. Україна в свою чергу прийняла постанову "Про заборону ввезення на митну територію товарів російського походження", яке вступило в силу з 10 січня 2016 року.

Після цього Київ неодноразово вводив нові мита та ембарго на російські товари. Під обмеження раніше, зокрема, підпали м'ясо, риба, крупи, зерно, хлібобулочні та кондитерські вироби, молочні продукти, кава, чай, горілка, пиво, сигарети, ряд хімікатів, мінеральні добрива, залізничне обладнання, корми для тварин і продукція ветеринарної медицини , а також легкові автомобілі, автобуси, трактори, вантажівки і мотоцикли, дизельне паливо, скраплений газ та вугілля.

До кінця 2021 року на Україні діють спеціальні мита на імпорт дизельного палива, скрапленого газу та більшості сортів вугілля з РФ.

Джерело та фото: tripoli
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0