Канада схвалила кілька фунгіцидних препаратів на основі Revysol BASF

Канада схвалила кілька фунгіцидних препаратів на основі Revysol BASF
12:25, 04 2019
2 287
0

Регулююче агентство охорони здоров'я шкідників Канади (PMRA), підпорядковане Закону та регламентам про боротьбу з шкідниками, надає реєстрацію на продаж та використання Revysol Fungicide Technical (мефентрифлюконазол), BAS 752 RC, Белян, Цевія, Ленвіор, Макстіма, і Relenya, що містить діючий інгредієнт технічного сорту мефентрифлюконазол, для боротьби з різними шкідниками грибів на польових культурах, плодах, спеціальних культурах та дерновому полі для гольфу.
 

Це рішення узгоджується із запропонованим рішенням про реєстрацію PRD2019-09, Мефентрифлюконазол та пов'язаними з ними кінцевими продуктами, що містить детальну оцінку інформації, поданої на підтвердження цієї реєстрації. Оцінка встановила, що за затверджених умов використання ризики для здоров’я та навколишнього середовища та цінність продуктів (засобів) боротьби з шкідниками є прийнятними.
 
Мефентрифлюконазол - це нова звичайна діюча речовина для боротьби з хворобами на деяких польових культурах, плодах, спеціальних культурах та дерновому полі для гольфу. Він пригнічує проростання спор, ріст міцелію та спороношення гриба на листковій поверхні. Мефентрифлюконазол - це системний та селективний фунгіцид. Ревізол BASF (мефентрифлюконазол) отримав реєстрації в ЄС, Америці та Південній Кореї, а найближчі реєстрації в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні очікуються найближчим часом, які охоплюватимуть понад 40 культур.

Джерело та фото: agropages
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0