Cropio стає Cropwise Operations


Cropio стає Cropwise Operations
23:46, 31 2021
1 115
0

Syngenta Group робить наступний крок у своїй глобальної цифрової стратегії і об'єднує цифрові сервіси компанії під єдиним монолітним брендом - платформа Cropwise. В рамках цього кроку Cropio стає Cropwise Operations - кращої в класі системою управління сільськогосподарським виробництвом з розширеним функціоналом, простим і зручним інтеграцією з іншими продуктами Cropwise і глибокої агрономічної експертизою. Повідомляє інтерфакс.

Щоб ставати краще, необхідно постійно змінюватися. І система Cropio, придбана Syngenta Group в 2019 році, не виняток. Саме тому сьогодні компанія оголосила про ще один важливий крок у своїй еволюції: Cropio стає Cropwise.

Становлення Cropwise і трансформація Cropio - наступний крок в глобальної цифрової стратегії Syngenta Group в частині інтеграції цифрових рішень компанії з метою використання кращих можливостей своїх цифрових продуктів на різних ринках, щоб допомагати сільгоспвиробникам підвищувати ефективність і рентабельність і забезпечити сталий розвиток.

За останні шість років Syngenta Group придбала чотири провідні платформи управління сільгоспвиробництвом на чотирьох ключових агроринках в світі і об'єднала їх в нову бізнес-структуру Syngenta Digital.

Всі цифрові інструменти Syngenta Digital, що працюють під різними назвами в різних регіонах і країнах, кожен день обслуговують більше 50 млн га посівних площ по всьому світу, об'єднуються в єдиний бренд - платформу Cropwise. Cropwise - точка росту для Syngenta в майбутньому і розширення можливостей для впровадження інновацій сьогодні. Система Cropio, яка є провідним гравцем на ринку цифрового сільського господарства Східної Європи і за допомогою якої агровиробники керують земельним банком в більш ніж 20 млн га, безумовно, залучена до цього процесу і еволюціонує разом з Syngenta.

Грег Мейерс, директор з інформаційних та цифрових технологій Syngenta Group, заявив: «Cropio є піонером в Україні з надання допомоги фермерським господарствам в їх більш ефективному і сталому розвитку. Syngenta Group - світовий лідер в сфері цифровізації сільського господарства, адже за допомогою програмних продуктів компанії аграрії керують понад 50 млн га сільгоспугідь. Ми раді повідомити про наступний крок в нашій еволюції, а саме відкриття можливостей Cropio для Латинської і Північної Америки, Європи та Азії, а також доступності продуктів інших ринків, щоб допомогти сільгоспвиробникам в Україні. Сьогодні, коли Cropwise стає нашим загальним брендом у всьому світі, нам особливо приємно, що програмне забезпечення і команда Cropio гратимуть ключову роль в нашій глобальній екосистемі, і повідомляємо, що відтепер Cropio буде називатися Cropwise Operations ».

«Cropwise Operations - еволюція Cropio, - заявив Андрій Андрійчук, керівник проекту Cropwise Operations в регіоні EAME. - Cropwise Operations розширює спектр можливостей і надає додаткові інструменти Cropio ».

За словами Андрія Андрійчука, користувачі системи в 50 країнах матимуть зручний доступ до найкорисніших для своїх господарств функцій всіх цифрових рішень Cropwise без необхідності переносити дані з однієї системи в іншу і налаштовувати десятки нових облікових записів.

Сільгоспвиробники отримають більше нових і вдосконалених функцій системи, розроблених з урахуванням користувацького досвіду, зібраного з десятків мільйонів гектарів землі, що знаходяться під моніторингом. Уже в цьому сезоні стануть доступні нові інструменти скаутингу, аналіз продуктивності полів, прогноз захворювань і стадій росту рослин і багато інших можливостей.

«Cropwise трансформує бачення Cropio сільгоспвиробниками: з просто корисного і зручного в користуванні інструменту, підкріпленого досвідом Syngenta в сфері біотехнологій, хімії та агрономії, система стає активним помічником у веденні сільського господарства, - зазначив Артем Раков, керівник Підрозділу розвитку бізнесу цифрової агрономії в Україні, компанії «Сингента». - Більш того, аграрії матимуть доступ до агрономічної експертизи від кращих експертів галузі з усього світу - новий модуль системи Agri-intelligence об'єднує функціонал, який допомагає автоматизувати та підвищити ефективність прийняття агрономічних рішень, таких як планування збору врожаю, десикація, управління ризиками на полях і т.д.".


За рік користувачі збільшили кількість доданих і виконаних в системі агрооперацій на 82%, на чверть зросла кількість створених звітів за результатами оглядів полів, в 1,5 рази більше завдань було розподілено в системі між технікою. Тільки за останні 12 місяців продукти Cropwise згенерували більше 1 млн миттєвих повідомлень і попереджень. Кожне - фактично заклик до дії, який в більшості випадків допоміг сільгоспвиробникам прийняти рішення, що забезпечили підвищення врожайності або зменшення витрат.

Про компанію Syngenta
Syngenta - одна з провідних світових сільськогосподарських компаній, що об'єднує два напрямки: Syngenta Crop Protection (ЗЗР) і Syngenta Seeds (насіння). Наша мета - допомогти безпечно нагодувати весь світ, в той же час піклуючись про планету. Ми прагнемо підвищити стійкість, якість і безпеку сільського господарства, використовуючи досягнення науки світового рівня і інноваційні галузеві рішення. Наші технології дозволять мільйонам агровиробників по всьому світу ефективніше використовувати обмежені сільгоспресурсів. Syngenta Crop Protection і Syngenta Seeds - підрозділи в складі Syngenta Group з: 49 000 співробітників у більш ніж 100 країнах, залучених в інноваційні процеси трансформації сільського господарства. Завдяки партнерству, об'єднанню зусиль і нашому «Плану успішного зростання», ми намагаємося прискорити інновації для агровиробників і в інтересах природи, направляючи наші спільні старання на розвиток вуглецево-нейтрального сільського господарства, захист здоров'я людей.

Джерело: interfax.com.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0