KSG Agro у 2020 році виплатив майже 24 млн гривень податків

KSG Agro у 2020 році виплатив майже 24 млн гривень податків
Новини агробізнесу України
15:55, 29 март 2021
200
0

Податкові виплати агрохолдингу KSG Agro в бюджети різних рівнів за 2020 рік склали майже 24 млн грн. Про це повідомила прес-служба холдингу.

«Незважаючи на непросту ринкову ситуацію, холдинг виконав свої зобов'язання перед бюджетами різних рівнів в повному обсязі. Виконання податкових зобов'язань в повному обсязі для нас — це невід'ємна частина бізнесу та найважливіша складова нашої політики соціальної відповідальності бізнесу. Не випадково, вже багато років ми залишаємося одним з найбільших платників податків в сфері АПК у Дніпропетровському регіоні», — розповідає Сергій Касьянов, голова ради директорів KSG Agro.

За його словами, KSG Agro усвідомлює те, що за кошти, спрямовані до держбюджету, реалізуються найважливіші державні програми, в першу чергу забезпечення медицини й обороноздатності країни. «А за рахунок виплат до місцевих бюджетів підтримуються життєво важливі програми, в тому числі пов'язані з подоланням наслідків пандемії й карантинної кризи», — підсумовує Касьянов.

Джерело: прес-реліз компанії AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0