За два роки АСТАРТА сплатила до бюджету 3.2 мільярди гривень

За два роки АСТАРТА сплатила до бюджету 3.2 мільярди гривень
19:15, 27 2021
983
0

Підприємства агропромхолдингу АСТАРТА протягом 2019-2020 років сплатили до бюджетів всіх рівнів 3.2 млрд грн.

До державного бюджету було сплачено 1.4 млрд грн, з яких: 187.3 млн грн – податок на прибуток, 1.2 млрд грн – ПДВ, 4.7 млн грн – екологічний податок.

Місцеві бюджети в регіонах присутності АСТАРТИ поповнені на 1.8 млрд грн, у т.ч. 904.7 млн грн – податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, 544.7 млн грн – єдиний соціальний внесок та ін.

Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор АСТАРТИ:

«АСТАРТА один з найбільших сумлінних платників податків України і бюджетоутворююча компанія для багатьох міст та селищ у 7 областях України. Ми забезпечуємо роботою та виплачуємо офіційну заробітну плату близько 7000 працівникам. Співпрацюємо з 53.6 тисячами орендодавців земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Тільки минулого року наша компанія інвестувала у соціальні проєкти близько 50 млн грн. Це величезний грошовий потік, створений завдяки діяльності нашої компанії.

Але нам важливо, щоб всі в країні були в однакових умовах і вели бізнес на прозорих конкурентних засадах. Якщо ми платимо всі податки, офіційні заробітні плати, то й інші повинні це робити. Якщо ми несемо відповідальність, то й інші повинні бути відповідальними. Жодних подвійних стандартів. Це недопустимо.

Зараз знову говорять про податкову амністію. Критики зауважують, що це демотивує сумлінних платників податків. Втім, я розумію, що по-іншому сьогодні не можна. Судова система слабка, щоб переслідувати неплатників. Але це колосальні кошти і їх потрібно виводити з тіні і інвестувати в економіку країни.

Важлива і роль місцевих громад. Саме на місцевому рівні дуже чітко видно, хто і скільки платить податків. Не варто закривати очі на незареєстрованих працівників чи інші тіньові схеми. Це їхня відповідальність.

Тільки забезпечення рівних та прозорих конкурентних умов для всіх учасників процесу, вимога їх дотримання, взаємна відповідальність та розбудова бізнесу на принципах сталого розвитку допоможуть вивести Україну з бідності».


Джерело та фото: прес центр агропромислового холдингу Астарта-Київ
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0