Від петрушки до амаранту: як відкрити бізнес із вирощування мікрозелені та скільки це коштує

Від петрушки до амаранту: як відкрити бізнес із вирощування мікрозелені та скільки це коштує
13:28, 24 2021
1 960
0

Дедалі популярнішим у агробізнесі стає тренд на вирощування мікрозелені. Такий бізнес вимагає щонайменше інвестицій, але дозволяє заробити близько $1-2 тис. на місяць. Пишуть thepage.

Зараз, насправді, цей бізнес дуже розвивається і конкуренція досить таки висока, — розповіла Катерина Кир'яченко, співвласниця компанії Sisters Green. Мікрозелень стала популярною, адже саме на стадії росту у цих рослинах найбільше вітамінів, фосфору, кальцію, бета-каротину. Вони можуть бути як прикрасою, так і основним інгредієнтом для салатів.


Вирощувати можна все, починаючи від петрушки, закінчуючи буряком та кукурудзою.Скільки коштує відкрити бізнес з вирощування мікрозелені


Для того щоб стати власником такого бізнесу, не обов'язково займатися цим самотужки, можна купити вже готовий бізнес. У вартість входить не тільки клієнтська база, а й стелажі, контейнери та насіння.

Першим, що доведеться вивчити, як та скільки росте кожна з культур, як правильно саджати насіння та піклуватися про паростки. Насправді ж, бізнес не дуже затратний.

Найдорожче — це амарант, майже 10 грн разом із контейнером, насінням та землею, — зазначила Кір'яченко.


Однак продати такий контейнер із паростками коштує приблизно 35 грн.

Для того щоб бізнес працював, достатньо двох годин на день піклуватися про рослини. Крім того, врожай можна збирати так само швидко. Найдовше з рослин прокльовується базилік — від одного до трьох тижнів.

У домашніх умовах, щоб почати такий бізнес, достатньо витратити до 5 тис. грн. Якщо ж йдеться про професійний рівень, то доведеться витратити від $2 тис. Так з 40 кв. м бізнесу можна отримати до $2 тис. на місяць.

Джерело: thepage.ua
Фото: supersadovnik
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0