АСТАРТА придбала 20 тракторів John Deere

АСТАРТА придбала 20 тракторів John Deere
Новини агробізнесу України
09:47, 22 март 2021
628
0
АСТАРТА продовжує реалізацію другої черги п’ятирічної інвестиційної програми з оновлення агротехніки та впровадження інноваційних ІТ-інструментів агроменеджменту компанії AgriChain.

Цього року вже законтрактовано 20 нових тракторів John Deere. 7 одиниць агрофірми АСТАРТИ вже отримали. Решта 13 будуть доставлені найближчим часом.

Це трактори серії 8R John Deere потужністю 320-370 к.с. Телеметричні дані з кан-шини кожного задіяного у виробничому процесі трактора, консолідуються на відкритій платформі My John Deere, яка інтегрована з модулем управління виробничими процесами Agrichain Farm. Це дає можливість, в режимі реального часу, контролювати якість виконання технологічних операцій, використання ресурсів, динаміку об’єму робіт, простої та їх причини. Отже, компанія отримує повний спектр інструментів та даних для ефективного управління агровиробництвом і прийняття обґрунтованих рішень.

астарта John Deere

АСТАРТА застосовує єдину інформаційну систему по управлінню агробізнесом AgriChain, тому можливість інтеграції наявних у новій техніці систем є однією з вирішальних умов, які впливали на прийняття рішення щодо моделі та виробника тракторів, - зазначив Вадим Скрипник, директор департаменту сільськогосподарського виробництва АСТАРТИ.

Минулого року Компанія придбала 31 трактор John Deere. Таким чином, АСТРАРТА експлуатуватиме вже 51 новий трактор.

Джерело: astartaholding
Фото: FB
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0