Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок

Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок
10:56, 19 2021
604
0

Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок, якими користуються підприємства концерну. Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому, пише zemelka

«Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок, якими користуються підприємства концерну, — майже на 80% площі наявні правовстановлюючі документи. Це найвищий показник з-поміж усіх силових відомств України», — зазначається в повідомленні.


Загальна площа земель, які перебувають у постійному користуванні підприємств концерну, становить близько 7,5 тис. га, з яких 1,9 тис. га — на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, а також Криму.

За результатами інвентаризації, яку нещодавно завершив концерн, на понад 6,2 тис. га землі є правовстановлюючі документи, ще на 1,3 тис. га — немає.

«Інвентаризація земель під державними оборонними підприємствами, які входять до складу Укроборонпрому, — це важливий крок в рамках трансформації концерну, необхідний для подальшої корпоратизації підприємств», — наголосив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.


Повідомляється, що упродовж 2019-2021 рр. завдяки ефективним управлінським рішенням концерну не втрачено жодного квадратного метра землі, як і не змінено її цільове призначення у незаконний спосіб.

В Укроборонпромі зазначили, що відсутність правовстановлюючої документації на землю зумовлена бездіяльністю виконавчих органів місцевого самоврядування та спричиняє ризики недоброчесних дій щодо державних оборонних підприємств. Це своєю чергою обмежує концерн у праві ефективно розпоряджатися земельними ділянками.

Джерело та фото: Zemelka
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0