Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок

Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок
Новини агробізнесу України
10:56, 19 март 2021
204
0

Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок, якими користуються підприємства концерну. Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому, пише zemelka

«Укроборонпром завершив інвентаризацію земельних ділянок, якими користуються підприємства концерну, — майже на 80% площі наявні правовстановлюючі документи. Це найвищий показник з-поміж усіх силових відомств України», — зазначається в повідомленні.


Загальна площа земель, які перебувають у постійному користуванні підприємств концерну, становить близько 7,5 тис. га, з яких 1,9 тис. га — на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, а також Криму.

За результатами інвентаризації, яку нещодавно завершив концерн, на понад 6,2 тис. га землі є правовстановлюючі документи, ще на 1,3 тис. га — немає.

«Інвентаризація земель під державними оборонними підприємствами, які входять до складу Укроборонпрому, — це важливий крок в рамках трансформації концерну, необхідний для подальшої корпоратизації підприємств», — наголосив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.


Повідомляється, що упродовж 2019-2021 рр. завдяки ефективним управлінським рішенням концерну не втрачено жодного квадратного метра землі, як і не змінено її цільове призначення у незаконний спосіб.

В Укроборонпромі зазначили, що відсутність правовстановлюючої документації на землю зумовлена бездіяльністю виконавчих органів місцевого самоврядування та спричиняє ризики недоброчесних дій щодо державних оборонних підприємств. Це своєю чергою обмежує концерн у праві ефективно розпоряджатися земельними ділянками.

Джерело та фото: Zemelka
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 804
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0