Український виробник Riga Хліб - розширить збут

Український виробник Riga Хліб - розширить збут
новаїжа / Новини агробізнесу України
15:05, 17 март 2021
157
0
Український виробник натурального бездріжджового хліба та здорових снеків компанія Riga Хліб (Чернігів) перейшла на борошно українського виробництва. Про це в коментарі для AgroPortal.ua розповів директор ТОВ «ТД «Рига Хліб» Євгеній Соронович, пише agronomy

Раніше у своїй рецептурі компанія застосовувала житнє борошно із Латвії. Тоді було складно знайти продукт, що відповідав би усім вимогам якості, говорить він.

«Нещодавно ми почали використовувати продукцію з українських борошномельних заводів, які спеціально під наше замовлення мелють найкраще борошно, — ділиться Євгеній Соронович. — Як показує практика, з української сировини можна виготовляти дійсно якісний продукт за найвищими стандартами».


Riga Хліб заснувала виробництво у 2017 році. Компанія працює за унікальною технологію – вона відродила стародавні традиції хлібопечення та адаптувала обладнання до сучасних умов.

«Ми не змінили стародавньої рецептури випічки, та зберегли всі етапи виробництва. Проте це не означає, що хліб печеться на відкритому вогнищі. Ми збудували спеціальні печі, придбали осикові діжі ручної роботи, дерев’яні катки. І додали до цього всього новітнє обладнання», — розповідають у компанії.

Не менш важливі за технологію – люди, які виготовляють хліб. У компанії цим процесом опікується майстер-технолог європейського рівня Дзінтар Калниньш – єдиний в Україні, хто володіє унікальною рецептурою.

Євгеній Соронович розповідає, що ринок збуту Riga Хліб на сьогодні охоплює майже всю країну.

Riga Хліб

«Ми представлені в Харкові, Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі, Херсоні, Вінниці, Житомирі, Києві та Київській області, і, звісно, в Чернігові», — говорить він.


Далі – відкриття Західного регіону. «У перспективі плануємо ознайомити з продукцією «Riga Хліб» кожного жителя України, і стрімко йдемо до цього», — додає директор підприємства.

У майбутньому Riga Хліб планує експорт снекової групи товарів.

Джерело: agronomy
Фото: УНН
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 949
0