Новий автономний обприскувач садів, необхідний від Gussag


Новий автономний обприскувач садів, необхідний від Gussag
11:53, 17 2021
718
0

Автоматизований обприскувач садів GUSS - це не дітище вашого типового стартапу в галузі технологій.

Хоча багато нових компаній у швидко зростаючому технологічному просторі є професіоналами Силіконової долини або аспірантами університетів, котрі придумали допомогти сільському господарству, історія цієї машини інша.

GUSS - що означає Глобальна безпілотна система розпилення - була створена компанією Cringslaw Farm Services, що базується в Кінгсбурзі, Каліфорнія, яка надавала сільськогосподарські послуги з обприскування виробникам Західного узбережжя більше 30 років, перш ніж машина була готова до роботи в 2017 році."У нас є найбільший у Каліфорнії бізнес для бурових установок для розпилення дерев та виноградників", - сказав Гері Томпсон, партнер у цьому бізнесі. «Весь цей проект GUSS з’явився через наші власні трудові проблеми. Нам не вдалося знайти достатньо трактористів ».


Дейв Крінклов, який заснував CFS разом зі своїм батьком, Бобом, у 1982 році, зібрав команду, яка працювала на безпилотній розпилювальній установці. Пристрій розроблялося протягом трьох років, перш ніж компанія почала використовувати його наприкінці 2017 року.

"Тоді ми справді почали отримувати великий інтерес з боку людей, які бажають їх придбати", - сказав Томпсон Farm Progress. "Це спонукало нас зайнятися виробництвом та продажем, тому ми зробили це в 2019 році і доставили перші одиниці споживачам у грудні 2019 року. З тих пір ми випускаємо близько одного на тиждень".


Обприскувачі в руках клієнтів


Наразі компанія має 76 машин в руках покупців, сказав Томпсон. Машини обприскують головним чином мигдаль, фісташки, волоські горіхи, пекан і цитрусові в Каліфорнії та Арізоні, а також цитрусові у Флориді та мигдаль в Австралії. CFS також досі укладає контракти з виробниками для обприскування площею до 5000 акрів на день протягом піку сезону, згідно з його веб-сайтом.

"Я думаю, що найбільшим свідченням того, що ми робимо, є те, що минулого року кожен клієнт, якому ми продали, робив друге замовлення", - сказав Томпсон. "Зазвичай після запуску машин протягом приблизно 3 місяців вони сказали:" Ого, вони роблять саме те, що ви сказали "."


Зараз компанія розробляє меншу машину для виноградників та насаджень яблук високої щільності на північному заході Тихого океану, сказав він.

"Це вирішує всі правильні моменти для виробників", - сказав Томпсон про обприскувач GUSS. "Це якась причина, по якій ми її розробили. В основному це дефіцит робочої сили - до цього він завжди повертається, особливо при обприскуванні дерев. Це дуже складно, оскільки це переважно вночі, довгі години їзди 2 милі на годину і ... робота з хімікатами.

"Дуже важко найняти на цю посаду з самого початку", і зараз найняття є дорожчим із змінами в законодавстві про понаднормову роботу та мінімальну заробітну плату, сказав він. «Коли приходить час обприскувати, це мінімум 12 годин на день, якщо не більше. Цим фермерам стало обтяжливо платити такий надурочний час.

"Тоді також є весь фактор безпеки, тому що у вас є всі ці хімічні речовини", - сказав він. "Завжди є можливість викриття. GUSS позбавляється такої кількості цього ".


Поєднання новітніх технологій


За даними компанії, GUSS використовує комбінацію GPS, LiDAR та новітні технології для автономного прокочування плодового саду, обприскуючи кожне дерево з точністю та ефективністю. Один працівник може контролювати та експлуатувати до восьми машин GUSS зі свого автомобіля, тоді як вантажівки для медсестер постачають розпилювач, коли GUSS подає сигнал про поповнення, зазначають керівники компанії. Закупівля машини коштує $ 285 000, сказав Томпсон.
Gussag
Майк Карр з компанії Five Star Farm Management, Inc., м. Лінден, Каліфорнія, каже, що досяг успіху в роботі з машинами GUSS.

"GUSS справив великий вплив на моє господарство, дозволивши мені робити більше, а не менше", - сказав Карр. «Ми отримуємо більше гектарів в кожну зміну через менше зупинок та простоїв. Моя залежність від праці та всіх викликів, які з цим пов'язані, значно зменшилась. На мій погляд, автономні обприскувачі GUSS - це єдиний шлях просування вперед ».


Підйом обприскувача відбувається, коли виробники та фермерські групи прагнуть автоматизувати більше фермерських завдань на тлі дефіциту робочої сили та зростання витрат на вхід. Нещодавно західні виробники та три університети, які надають гранти на Західне узбережжя, розпочали паралельні ініціативи щодо автоматизації врожаю спеціальних культур.

GUSS Automation продовжує розробляти технології, плануючи автоматизувати інші фермерські завдання.

"Я справді вірю, що це свого роду наступна промислова революція", - сказав Томпсон, відзначаючи автоматизацію, яка відбувається на великих переробних підприємствах. "Це ще не зовсім сталося на рівні поля. Це те, на чому ми як би керуємо зарядом, роблячи це на місцях.

"Великі тракторні компанії проробили велику роботу, виготовляючи машини більших розмірів, з більшою кількістю кінських сил, більшою кількістю обладнання та меншою кількістю людей", - сказав він. "Тепер наступним кроком будемо робити роботу без люде
й".

Підсумовуючи, автоматизований обприскувач садів GUSS - це крута технологія, яку будемо чекати в Україні.

Джерело: farmprogress
Фото: gussag
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0