Найшвидший у світі вертикальний фермерський бізнес у світі?

Найшвидший у світі вертикальний фермерський бізнес у світі?
Агро новини Світу / Блоги
20:16, 12 март 2021
219
0
Сільське господарство в приміщеннях є конкурентоспроможним. Хоча для вертикальних ферм та високотехнологічних теплиць існує стільки простору для вирощування та реалізації продукції на регіональному рівні, ті, що мають підтримку ВК, здається, роками борються за увагу інвесторів - у великих оголошеннях часто бракує суті. То хто насправді очолює перегони?

Повернувшись з декретної відпустки в січні, я звернувся до свого доброго друга Генрі Гордона-Сміта з міської консалтингової компанії Agritecture, щоб дізнатись, що я пропустив і яку тягу справді отримували ці високо фінансувані стартапи.

Думаючи про те, яка компанія досягла найбільших успіхів, Генрі виділив Infarm - берлінську вертикальну фермерську групу, фінансування якої перевищує 300 мільйонів доларів.

Infarm

Останні місяці глобальний слід Infarm швидко розширився. Його магазинні підрозділи з’являються по всьому світу - в тому числі в Японії, одному з найдавніших та найбільш розвинених ринків сільського господарства в приміщеннях. Він також розширюється на нові культури, що є приємним доповненням до зеленого листяного фокусу, що продовжується у багатьох його однолітків. І оскільки ми записали цей подкаст - так ось як швидко вони рухаються, - вони оголосили про впровадження нових модульних «Центрів зростання» та додали ще більше фінансування.

Тож ми вирішили взяти участь в епізоді з двома співзасновниками Infarm - і братами - Гаєм та Ересом Галонськими, щоб скористатися цим зростанням.

Infarm

Очікуйте почути про дивовижну прихильність Infarm до стійкості; орієнтація на основного замовника - роздрібного продавця; розширення їх науково-технічного колективу; та еволюція їх диференційованої бізнес-моделі. Насолоджуйтесь!

Автор: Louisa Burwood-Taylor
Джерело та фото: agfundernews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0