Уряд України вдосконалив держпрограму здешевлення кредитів в АПК

Уряд України вдосконалив держпрограму здешевлення кредитів в АПК
Новини агробізнесу України
19:16, 12 март 2021
157
0

Уряд України вдосконалив державну програму здешевлення кредитів для аграріїв, в рамках якої в ц.р. передбачено виділення 1,2 млрд грн.

«Відповідну постанову прийнято 10 березня на засіданні КМУ», - написав на своїй сторінці в мережі Facebook міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко.


При цьому він уточнив, що зміни, які вносяться до програми, передбачають, зокрема, спрощення порядку відбору претендентів на підтримку - її зможуть отримати всі, хто залучив кредит за цільовим призначенням і подав заявку в банк на отримання компенсації. Крім того, сільгоспвиробники, які постраждали від погодних умов і яким банки реструктурували кредити, зможуть отримати часткову компенсацію відсотків за кредитами.

«Також розширено напрямки використання кредитних коштів. Зокрема, надається можливість отримувати компенсацію за короткостроковими (виробництво сільгосптоварів і послуг) і середньостроковими кредитами на поповнення оборотних коштів; середньо- і довгостроковими кредитами на придбання основних засобів виробництва, у тому числі землі, витрати на будівництво і реконструкцію виробничих об'єктів сільськогосподарського призначення, а також переробку сільгосппродукції», - додав Р.Лещенко.


Ще одна зміна визначає кінцевий термін подачі заявок уповноваженими банками в Мінекономіки - щорічно до 1 листопада.

Джерело та фото: tripoli
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0