«Укрлендфармінг» започатковує біологічний метод знезараження ґрунту

«Укрлендфармінг» започатковує біологічний метод знезараження ґрунту
Новини агробізнесу України
18:32, 11 март 2021
138
0

У групі компаній «Укрлендфармінг» починають системно працювати над оздоровленням ґрунту за допомогою внесення біопрепарату. Про це розповів заступник керівника департаменту агровиробничої діяльності ГК «Укрлендфармінг» Віктор Єсипенко, пише proagro.

За його словами, якщо розглянути способи боротьби з патогенами, то хімічний спосіб насправді не єдиний. Більше того, університетський курс Інтегрованого захисту містить багато методів, з яких внесення ЗЗР вже останній.

«Власне, єдиний спосіб знищити патогени в ґрунті – за допомогою біопрепаратів на основі грибів-антагоністів та бактерій. Тому вже цього року починаємо системно працювати над оздоровленням ґрунту за допомогою внесення біопрепарату Склероцид, який знешкоджує патогени та знезаражує ґрунт, – зазначив Віктор Єсипенко.


Також він зауважив, що хімічний захист в холдингу також не скидають з рахунків. Зокрема, використовують тільки протруєне інсектицидами насіння, вносять ЗЗР на посіви тільки з додаванням у бакову суміш недорогого піретроїду – для профілактики.

Раніше в компанії «Укрлендфармінг» повідомили, що мають має намір провести весняну посівну у стислі терміни, а також відмовитися від передпосівної культивації.

Джерело та фото: proagro
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0