Україна планує збільшити експорт агропродукції до Катару

Україна планує збільшити експорт агропродукції до Катару
Новини агробізнесу України
19:31, 10 март 2021
180
0

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко і Посол Держави Катар Гаді Аль-Гаджрі обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва. Зокрема, сторони обговорили Катар як перспективний ринок для збільшення поставок сільськогосподарської продукції з України.

Як повідомила прес-служба Мінекономіки, на зустрічі сторони відзначили, що перспективним є розширення асортименту української продукції з урахуванням специфіки Держави Катар та дотримання місцевих стандартів на продукцію. Йдеться про нарощування експорту зернових культур, продукції птахівництва, рослинної олії.

«У минулому році досягнуто найвищого обсягу двосторонньої торгівлі в історії дипломатичних відносин України та Катару. Незважаючи на карантинні заходи і обмеження, Україна залишається надійним торговельним партнером. Ми розуміємо важливість забезпечення продовольчої безпеки в світі, тому зацікавлені в активізації співпраці в цьому напрямку. Зокрема, Україна докладає всіх зусиль, щоб гарантувати безперебійне постачання продовольства на зовнішні ринки», - зазначив Ігор Петрашко.


У міністерстві зазначили, що розвиток інвестиційного співробітництва, яке враховувало б інтереси і вигоди обох країн, може надати додатковий стимул до торгово-економічного співробітництва в аграрному секторі між Україною і Катаром.

Як повідомляє Мінекономіки, в 2020 році товарообіг між Україною та Державою Катар склав $ 139,16 млн, що на 69,2% більше, ніж в 2019 році. Експорт українських товарів зріс на 75,7% і склав $ 131,61 млн.

Джерело та фото: tripoli.land
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0