Україна планує збільшити експорт агропродукції до Катару

Україна планує збільшити експорт агропродукції до Катару
19:31, 10 2021
476
0
Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко і Посол Держави Катар Гаді Аль-Гаджрі обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва. Зокрема, сторони обговорили Катар як перспективний ринок для збільшення поставок сільськогосподарської продукції з України.

Як повідомила прес-служба Мінекономіки, на зустрічі сторони відзначили, що перспективним є розширення асортименту української продукції з урахуванням специфіки Держави Катар та дотримання місцевих стандартів на продукцію. Йдеться про нарощування експорту зернових культур, продукції птахівництва, рослинної олії.

«У минулому році досягнуто найвищого обсягу двосторонньої торгівлі в історії дипломатичних відносин України та Катару. Незважаючи на карантинні заходи і обмеження, Україна залишається надійним торговельним партнером. Ми розуміємо важливість забезпечення продовольчої безпеки в світі, тому зацікавлені в активізації співпраці в цьому напрямку. Зокрема, Україна докладає всіх зусиль, щоб гарантувати безперебійне постачання продовольства на зовнішні ринки», - зазначив Ігор Петрашко.


У міністерстві зазначили, що розвиток інвестиційного співробітництва, яке враховувало б інтереси і вигоди обох країн, може надати додатковий стимул до торгово-економічного співробітництва в аграрному секторі між Україною і Катаром.

Як повідомляє Мінекономіки, в 2020 році товарообіг між Україною та Державою Катар склав $ 139,16 млн, що на 69,2% більше, ніж в 2019 році. Експорт українських товарів зріс на 75,7% і склав $ 131,61 млн.

Джерело та фото: tripoli.land
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 250
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0