Компанія Grain Alliance інвестувала у нову техніку 100 млн гривень

Компанія Grain Alliance інвестувала у нову техніку 100 млн гривень
Новини агробізнесу України
16:31, 10 март 2021
155
0
Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») у 2020 році інвестувала у нову техніку близько 100 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Аграрії „Баришівської зернової компанії“ вже сьогодні готують техніку до виходу у поле. У відділенні „Чемер“ на Чернігівщині механізатори та працівники інженерної служби завершують фінальні налаштування сучасних дискових агрегатів Pöttinger та сівалок Väderstad. Новітні агрегати — один з кроків програми технічного переоснащення, яка триває у компанії», — йдеться в повідомленні.


За словами Олексія Котляра, директора регіону «Чернігівщина», весняний ремонт і відновлення техніки — важливий період роботи, до якого компанія підходить з усією відповідальністю.

«Землеобробна і посівна техніка у нас якісна, імпортна, шведського виробництва, потребує знань у експлуатації. Думаю, що об'єднаними зусиллями техніків і та інженерів ми встигнемо підготуватись до нового сезону», — наголошує Котляр.


Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 949
0