Дизайн нового трактора John Deere розробили в BMW Designworks

Дизайн нового трактора John Deere розробили в BMW Designworks
Агро новини Світу
10:43, 03 март 2021
354
0
Якщо ви зайдете у студію автомобільного дизайну, що належить BMW, ви очікуєте побачити масштабні моделі та концептуальні креслення різноманітних витончених автомобілів. Побачити серед них бульдозер John Deere в масштабі може бути шоком. Повідомляє country-guide.


Але якщо ви заходите до студії BMW Designworks у Ньюбері-Парку, штат Каліфорнія, це саме те, що ви знайдете, оскільки будівельний підрозділ John Deere має робочі стосунки з американською студією ще в 1990 році.

Тож ваша зелена машина насправді є спортивним автомобілем?

Що ж, підрозділи Ag та Turf компанії Deere не слідували керівництву будівельного підрозділу до 2012 року, але з тих пір він, безумовно, шукає співробітників Designworks для проектування.

"Що прекрасного в Designworks, так це те, що багато прогресивних, що визначають тенденції речей виходить з Каліфорнії", - говорить Дуг Мейєр, глобальний директор будівельної інженерії Deere, у прес-релізі. "Це частина перебування там. Саме тому BMW придбав Designworks. Вони хотіли певного впливу на свою продукцію ... з-за меж Німеччини ".


 John Deere BMW
Оригінальний концепт-трактор 8R, побудований Designworks, залишається виставленим на збірному заводі Deere в Айові. Фото: John Deere

Каліфорнійська студія - одна з трьох локацій BMW Designworks; інші знаходяться в Шанхаї, Китай, і, звичайно, Мюнхені, Німеччина, рідному місті BMW. Приблизно половина роботи, проведеної студіями, припадає на батьківського виробника автомобілів, тоді як інша половина - від імені таких клієнтів, як Deere.

Не слід дивуватися тому, що переконатися, що ваше обладнання має правильний вигляд, настільки ж важливо для виробників сільськогосподарської техніки, як і для висококласної марки автомобілів. Зрештою, не секрет, що емоції - це така ж велика частина продажів нових сільськогосподарських тракторів та машин, як і в автосалонах.


Бренди ag це знають. Всі вони докладають величезних зусиль для стилізації.

John Deere
Дизайнери працюють над повнорозмірною копією нового стилю трактора Deere у каліфорнійській студії. Фото: John Deere

До 1990 року Deere працював з Dreyfuss and Associates в Айові. Deere звернувся до засновника цієї фірми Генрі Дрейфусса в 1930-х роках, коли вперше стало очевидним, що фермери стають все більш досконалими у своїх звичках купувати техніку. Звичайно, вони все ще дивилися на функцію, але тепер їхній вигляд теж був у їхньому списку. Зрештою, хто б не хотів, щоб трактор був таким гарним, як той, що належить фермеру, по дорозі?

Дрейфус це зрозумів, і його зараховують до дизайнера, який вклав стиль у нові моделі "Стилі", що розпочались у 1938 році.

Дрейфусс, який колись працював у мережі універмагів Macy, і йому було доручено переробляти погано продавані товари, переніс свій досвід роботи на всіх типах промислового дизайну.

"Шлях до поліпшення товарів, - зазначає він, - полягав у роботі безпосередньо з виробниками, щоб дізнатися, яка техніка та матеріали доступні, а не вгадувати їх після того, як виробники закінчили свою дорогу роботу".


Дрейфуса також запам’ятали тим, що він дізнався про “тенденції, страхи, амбіції та нестримний ентузіазм людей” та знайшов способи врахувати їх при розробці обладнання.

Можливо, найважливіший внесок студії Dreyfuss у конструкцію тракторів Deere був розпочатий на початку 1950-х років, а завершився введенням у серпні 1960 року "Нового покоління" серії 10, яка вперше була показана світові на конгресі дилерів у Далласі, штат Техас. За будь-яким показником, це був квантовий стрибок у модернізації тракторів Deere.

Щось схоже на такий фактор вау - це те, що шукав Дір, коли в 2013 році замовив Designworks переробити всю сімейство тракторів бренду. Використовуючи підхід, подібний до Дрейфусса, студія Designworks прагнула створити "спільну ДНК, яка пов'язує кожен продукт. "

«У процесі проектування тракторів 8R та комбайнів X9, - пояснює Дір у прес-анонсі, - Designworks не просто розробляв продукт. Вони навмисно пішли на розробку мови промислового дизайну для сільськогосподарського обладнання Deere, як це було зроблено для будівельного підрозділу. Мова промислового дизайну є по суті керівництвом до уніфікації принципів дизайну - від форми до графіки до матеріалів - що допоможе інформувати про розвиток майбутніх рішень Deere ag. "
«Це переломний момент, - говорить Лора Робін, директор дизайнерської студії Каліфорнії, - адже саме цей транспортний засіб, трактор 8R, ми бачили навколо. Минуло кілька років, щоб ожити, і нам потрібно було випробувати різні дизайнерські архетипи у всій лінійці тракторів, щоб створити цілісну мову дизайну ».Коли Designworks представив свою концепцію керівникам Deere, у них була побудована пара прототипів у новому вигляді, трактор 1R та 8R, що представляють обидва кінці спектра тракторів ag, і показали їх разом.

"Сучасний дизайн та реалістичність цієї фізичної побудови в студії Designworks штовхнули нас як організацію на прийняття багатьох, якщо не більшої частини концепцій, які Designworks вбудували в архетип 8R", - пояснює Стів Робіскі, керівник ради з питань стратегічного планування та дизайну підприємств. для John Deere.


Генрі Дрейфус John Deere
Генрі Дрейфус, перший промисловий дизайнер Deere, з моделями деяких обладнань John Deere, які він створив. Фото: John Deere

Саме на це сподівалась компанія Designworks своєю презентацією. Студія стверджує, що однією з основних цілей є надання змоги клієнтам побачити, як їхні клієнти розглядають власну продукцію і які тенденції підштовхують очікування покупців у майбутньому. Концепції Designworks покликані допомогти виробникам відповідати цим очікуванням.

Проектуючи або «бачачи», як може виглядати майбутнє для їхніх різних клієнтів, Designworks допомагає їм прогресувати спосіб використання і переживання своїх продуктів своїми клієнтами, пояснює Мейер, який вважає, що сильна сторона Designworks змушує клієнтів думати про те, що майбутнє буде виглядати за їхніми продуктами, їх галузями та власними клієнтами.

"Цінність, яку вони приносять, - це зовнішня перспектива, яка допомагає підтримувати нашу продукцію актуальною на ринку", - додає Мейер. “Designworks штовхає вас думати і дивитись на речі інакше. Спочатку вас це може трохи відкинути. Але після того, як ти починаєш займатися цим, ти, як правило, в кінцевому підсумку вкладаєш деякі елементи цього стрибка в остаточний дизайн "


Тож Designworks досить вразив Deere своїми концептуальними машинами, що бренд включив більшу частину дизайну у свою виробничу лінію. Але що думали інші?

Ну, дотепер трактор 8R присудив зеленому бренду дві окремі нагороди за дизайн від двох німецьких організацій, iF International Forum Design GmbH та Red Dot Design GmbH.

"Трактори 8R мають вражаючий зовнішній вигляд, що є виразом їх продуктивності та ефективності", - заявило журі премії Red Dot. "Інтер'єр добре продуманий з точки зору ергономіки".


Звичайно, Deere не один переслідує дизайнерські досягнення. Відвідайте будь-який основний бренд продукту та маркетинговий персонал витрачає більше часу, розмовляючи про витончений зовнішній вигляд та ергономічні вдосконалення. Важко сказати, чи співпраця Deere-Designworks надала їм перевагу у свідомості потенційних покупців, але це, безумовно, дозволило їм продовжувати працювати з цим пакетом.

У 1960 р. Проект "Нове покоління" Дрейфуса 1960 р. Був вперше розроблений в листовому металі та продемонстрований керівникам. Але потім, після того, як він зробив свою роботу, оригінальний архетипний трактор був відправлений на сміттєзвалище - доля, яку протягом багатьох років поділяли численні інші моделі-зразки всіх марок. Однак сьогодні все інше. Прагнучи зберегти свою історію, компанія Deere зберегла оригінальний концепт-трактор Designworks 8R для нащадків. Тепер його можна побачити відвідувачам, які збирають кабіну трактора John Deere у Ватерлоо, штат Айова.

Робіскі каже: "Ми не хотіли просто відрізати щось, що так важливо для визначення нашої нової мови промислового дизайну тракторів - і того, що з часом стало цілим промисловим дизайном Ag & Turf".


Автор: Scott Garvey
Джерело та фото: country-guide
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0