Світові трейдери сільгосппродукцією запускають цифрову платформу з експорту

Світові трейдери сільгосппродукцією запускають цифрову платформу з експорту
Агро новини Світу / діджитал
21:04, 02 март 2021
275
0
Covantis, платформа цифрових операцій на основі технології блокчейн, підтримувана деякими з найбільших світових трейдерів сільськогосподарської продукції, почала операції з оптовим експортом сої та кукурудзи з Бразилії, повідомляє Bloomberg.


Спільне підприємство, контрольоване компаніями, в тому числі Archer-Daniels-Midland Co., Bunge Ltd., Cargill Inc., Louis-Dreyfus Co., Cofco і Viterra Glencore Plc, розпочало роботу 25 лютого, повідомляє Covantis.

Найбільші компанії роблять ставку на те, що платформа, підтримувана цифровою бухгалтерською системою, спростить транзакції і підвищить прозорість та безпеку.

Це також може заощадити їм гроші за рахунок скорочення адміністративних витрат.

Спільне підприємство сподівається вийти на інші ринки після пілотної програми по оптовому експорту Бразилії, повідомила компанія Covantis.

Covantis

Велика частина галузі торгівлі сировинними товарами прагне до оцифрування операцій за допомогою ряду ініціатив, підтримуваних галузевими гравцями. Однак деякі з найбільших трейдерів нафтою і металами, включаючи Vitol Group і Trafigura, до сих пір пручалися приєднануватись до цифрових стартапів, орієнтованим на галузь, таким як платформа для торгівлі нафтою Vakt і інструмент цифрового фінансування торгівлі Komgo SA.

Ці фірми заявили, що вважають за краще використовувати власні внутрішні цифрові торгові платформи і процедури торгового фінансування.

Джерело та фото: tripoli
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0