В Голандії стартував сезон спаржі: ціна вражає


В Голандії стартував сезон спаржі: ціна вражає
13:44, 01 2021
534
0

На ZON стартував сезон голландської спаржі. Цей кооператив швидко продав перші п'ять ящиків за 20 євро / кг. Пише agronomy.


"Обсяги все ще обмежені. Але з наступного тижня ми будемо отримувати щоденні пропозиції від наших виробників", - говорить продавець Рік Менгерс. Він впевнений у майбутньому сезоні. "У Німеччині менше площі спаржі. Це створить експортні можливості. Площа трохи зменшилася і в Нідерландах".

"Голландські супермаркети також починають продавати спаржу на тиждень раніше, ніж минулого року. Це хороша новина, особливо для виробників, які обігрівають свої теплиці. Ми відвідали всіх наших клієнтів, і всі вони дуже оптимістичні. Якщо тераси можна буде знову відкрити, продажі спаржі зростатимуть. Але крім спаржі Triple-A, все ще є хороший ринок для цього продукту поза цим сектором."


Рікс каже, що є нова розробка. Фіолетова спаржа набирає популярності. "Тут є дещо розширення. Бейо представив новий фіолетовий гібрид. І виробники висаджують гектари замість кількох рядів за раз. Це буде гарним доповненням до інших двох кольорів. Залучення робітників також буде головний виклик для фермерів. Усі з нетерпінням чекають, як спрацюють роботи зі збору врожаю. Якщо це буде добре, я думаю, що деякі великі виробники теж почнуть використовувати їх", - підсумовує Рік.

Джерело та фото: agronomy
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0