Väderstad створив мобільний додаток для калібрування сівалки


Väderstad створив мобільний додаток для калібрування сівалки
15:48, 30 2019
1 649
0

Новий Väderstad E-Control для мобільних платформ робить калібрування висіву зернової сівалки або сівалки точного висіву ще легшим, ніж раніше. Завантаживши додаток E-Control, аграрій може калібрувати сівалки виробництва компанії Väderstad лише за допомогою смартфона. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Väderstad

З 2013 р. компанія Väderstad запровадила бездротове управління сівалкою за допомогою E-Control на базі I-Pad. Väderstad E-Control для смартфонів є наступним кроком в еволюції бездротового управління, що повністю сфокусоване на легкості використання та мобільності.

«Väderstad E-Control Mobile (для сматфонів) дає змогу операторові калібрувати сівалку або сівалку точного висіву лиш взявши до рук свій смартфон. Ми розуміємо, що таке оновлення системи управління сівалкою робить калібрування простішим і швидшим, що допоможе досягти найкращих показників», — розповідає старший віце-президент з продажу та маркетингу у Väderstad Маттіас Ховнерт.


Оскільки смартфон бездротово підключається до сівалки Väderstad, аграрій може вільно пересуватися під час калібрування, тим самим отримуючи перевагу від повної гнучкості та мобільності.

«Väderstad E-Control Mobile — надзвичайно зручне рішення, що дає можливість аграрію проводити калібрування сівалки або сівалки точного висіву безпосередньо біля дозуючого пристрою. Коли аграрій переходить із одного поля до іншого або змінює культуру, Väderstad E-Control Mobile заощадить цінний час. Це буде особливо важливо в напружений період сезону в господарстві або коли часті переїзди з поля в поле», — додає Маттіас Ховнерт.


Завантаживши безкоштовний додаток Väderstad E-Control Mobile на свій смартфон, аграрій може підключити смартфон до захищеної бездротової мережі машини Väderstad. Väderstad E-Control Mobile підключається як гість до мережі, тоді як планшет iPad як і раніше є головним пристроєм для управління.

Väderstad E-Control Mobile буде представлений на міжнародній виставці Agritechnica 2019 і буде доступний на ринку протягом 2020 р.

Джерело та фото: kurkul
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0