AgriChain інтегрувала в систему управління земельним банком BI Qlik

AgriChain інтегрувала в систему управління земельним банком BI Qlik
Новини агробізнесу України / діджитал
15:07, 26 февраль 2021
251
0
Розробники ІТ-компанії AgriChain, що створює однойменний портал з управління агробізнесом заклала в бізнес-логіку свого продукту можливість проходження повного виробничого циклу: від ідеї старту виробничого сезону до отримання структурованих, зручних та інформативних звітів для осіб які приймають управлінські рішення в агрокомпанії, мета яких - це успішність бізнесу.

У сучасних реаліях неможливо побудувати сильний ІТ-продукт з «нуля», без використання кращих світових практик та інтеграції з існуючими рішеннями від лідерів ринку. Проаналізувавши популярні BI-рішення, розробники зупинилися на продукті Qlik від компанії QlikTech - заснованої в 1993 р в Швеції. На сьогодні це світовий лідер у своєму сегменті з капіталізацією в 1,5$ млрд. зі штаб-квартирою в місті Раднор (штат Пенсільванія, США). QlikTech є офіційним аналітичним партнером Fortune 500 та обслуговує понад 50 тис. клієнтів в світі.

Один з головних ресурсів агробізнесу - це земля, тому першим аналітичним напрямом команди AgriChain стали звіти по консолідації земельного банку та гнучкий конструктор бізнес-звітів.

В звіт по консолідації земельного банку увійшли чотири напрямки для аналізу:
- площа в оренді;
- площа в оренді з урахуванням обмінів;
- площа в оренді в контурі поля;
- площа в контурі поля з урахуванням обмінів.

Вибравши необхідний період, за який є необхідність проаналізувати дані, управлінець в лічені секунди отримує всі необхідні розрахунки, на основі яких з легкістю може побудувати гістограми для візуального аналізу та виявити можливі відхилення, на які необхідно звернути увагу в першу чергу.

Розробники AgriChain на основі інструментарію Qlik побудували зручний у використанні конструктор звітів за даними земельного банку агрокомпанії.

Використовуючи набір заготовлених вибірок в системі по виробничим підрозділам, виду земельних угідь, кадастровим номерам ділянки та документах на земельну ділянку, фахівець працює з аналізом даних в лічені секунди може сформувати звіт з візуальною складовою, яка підсвітить «вузьке» місце нетипових відхилень.

Працюючи з великими даними, використовуючи старі методи аналізу, в деяких випадках можуть знадобитися тижні, для виявлення помилок або порушень внутрішніх регламентів бізнес структури. Використовуючи BI-систему, процес аналітики відбувається в лічені хвилини.

Агробізнес, що аналізує дані, завдяки BI-системі отримує п'ять базових конкурентних переваг:

1. Швидкість. Своєчасно отримані структуровані аналітичні дані вберігають від операційних та стратегічних ризиків;

2. Організованість. Регулярні поставки якісно структурованих даних систематизують ефективні управлінські рішення;

3. Конкурентна перевага. Бізнес, який регулярно працює з аналітикою своєї BigData, на кілька кроків попереду конкурентів;

4. Контроль за змінами даних та вивчення отриманої інформації за рахунок структурованості, зручності, доступності для розуміння;

5. Прибутковість від своєчасних і ефективних управлінських рішень, прийнятих на основі звітів, що включають в себе величезну кількість даних.

Прес-реліз компанії AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0