Kernel домовився з європейськими банками про продовження кредитної лінії

Kernel домовився з європейськими банками про продовження кредитної лінії
Новини агробізнесу України
14:47, 19 февраль 2021
76
0
Компанія «Кернел» домовилася з синдикатом європейських банків про пролонгацію передекспортної кредитної лінії від 16 жовтня 2017 року.

«Загальний доступний ліміт за зміненою кредитної лінії становить до $ 300 млн. Терміни існуючих траншей були продовжені на один рік: $ 200 млн до 31 серпня 2023 року і $ 100 млн до 31 серпня 2022 року відповідно», - йдеться в повідомленні Варшавської фондової біржі.


У повідомленні сказано, що маржа по виділеній частині об'єкту була знижена. Один з кредиторів вийшов зі складу кредитної лінії і був замінений існуючими кредиторами. Передекспортну кредитну лінію компанія буде використовувати для фінансування потреб в оборотному капіталі бізнесу з виробництва соняшникової олії в Україні.

«Кернел» - найбільший виробник і експортер соняшникової олії в світі, найбільший експортер зернових з України. «Кернел» володіє зерновими терміналами «Трансбалктермінал» і «Трансгрейнтермінал» в морському порту «Чорноморськ».


Акції холдингової компанії групи Kernel Holding S.A. котируються на Варшавській фондовій біржі з 2007 року.

Джерело та фото: tripoli
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 520
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики