Українсько-американська компанія запустить супутник у 2022 році

Українсько-американська компанія запустить супутник у 2022 році
14:31, 19 2021
697
0

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace про постачання високопродуктивних мультиспектральних камер HR-250 для оснащення власного супутника. Пише epravda, про це йдеться у офіційному пресрелізі компанії.

Запуск на низьку орбіту Землі заплановано на початок 2022 року. Камери дадуть змогу отримувати широкодіапазонні зображення з відбитком із 7 спектральних смуг із роздільною здатністю близько одного метра.

"Мультиспектральні знімки незамінні для відстеження змін навколишнього середовища. Вони дозволяють проводити регулярні спостереження на окремих територіях та точно локалізувати зони руйнівного впливу людини на природу", - йдеться у повідомленні.


Зазначається, що впровадження мультиспектральних знімків у роботу EOS Crop Monitoring надасть більше можливостей для ведення точного землеробства.

Зображення із власного супутника допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу важливих показників стану їхніх угідь.

Нагадуємо:
EOS Data Analytics є частиною інвестиційного портфеля Noosphere Ventures та міжнародним постачальником супутникової аналітики на основі штучного інтелекту.

Компанія знаходиться в Менло-Парк, штат Каліфорнія, та працює в усьому світі з урядовими, комерційними та науковими організаціями.

Сфера діяльності EOS Data Analytics охоплює технологічні рішення за спостереженням Землі, які використовуються в сільськогосподарській, гірничодобувній, нафтовій, військовій та інших галузях.

Dragonfly Aerospace — південноафриканська космічна компанія, орієнтована на створення високопродуктивних камер для компактних супутників, що дозволяють створювати зображення супутниковими сузір’ями.

Джерело та фото: epravda
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0