Українсько-американська компанія запустить супутник у 2022 році

Українсько-американська компанія запустить супутник у 2022 році
Агро новини Світу / діджитал
14:31, 19 февраль 2021
62
0
Українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace про постачання високопродуктивних мультиспектральних камер HR-250 для оснащення власного супутника. Пише epravda, про це йдеться у офіційному пресрелізі компанії.

Запуск на низьку орбіту Землі заплановано на початок 2022 року. Камери дадуть змогу отримувати широкодіапазонні зображення з відбитком із 7 спектральних смуг із роздільною здатністю близько одного метра.

"Мультиспектральні знімки незамінні для відстеження змін навколишнього середовища. Вони дозволяють проводити регулярні спостереження на окремих територіях та точно локалізувати зони руйнівного впливу людини на природу", - йдеться у повідомленні.


Зазначається, що впровадження мультиспектральних знімків у роботу EOS Crop Monitoring надасть більше можливостей для ведення точного землеробства.

Зображення із власного супутника допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу важливих показників стану їхніх угідь.

Нагадуємо:
EOS Data Analytics є частиною інвестиційного портфеля Noosphere Ventures та міжнародним постачальником супутникової аналітики на основі штучного інтелекту.

Компанія знаходиться в Менло-Парк, штат Каліфорнія, та працює в усьому світі з урядовими, комерційними та науковими організаціями.

Сфера діяльності EOS Data Analytics охоплює технологічні рішення за спостереженням Землі, які використовуються в сільськогосподарській, гірничодобувній, нафтовій, військовій та інших галузях.

Dragonfly Aerospace — південноафриканська космічна компанія, орієнтована на створення високопродуктивних камер для компактних супутників, що дозволяють створювати зображення супутниковими сузір’ями.

Джерело та фото: epravda
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 521
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики