Натуральнi сири з гуцульського краю з незбираного високогiрного коров’ячого молока


Натуральнi сири з гуцульського краю з незбираного високогiрного коров’ячого молока
16:29, 15 2021
1 693
0

У селі Снідавка Івано-Франківської області працює єдина в Україні високогірна сироварня Далекі гори, повідомляє Agrotimes. Натуральнi сири з гуцульського краю з незбираного високогiрного коров’ячого молока - корисно на надзвичайно смачно.

Приміщення в Карпатах на висоті 940 м над рівнем моря було спеціально побудоване під сироварню й оснащене найсучаснішим обладнанням.

Як зазначають у сироварні, вони використовують лише екологічно чисте високогірне молоко – єдині в країні.

«Молоко приймаємо лише за наявності у корів відповідних документів від ветеринарної служби, що гарантують їхнє здоров’я, – уточнили в сироварні. – Під час приймання молока обов’язково контролюємо якість за допомогою аналізатора якості молока. Визначаємо масову частку жиру та білку, кислотність, наявність домішок води. Після вхідного контролю все молоко одразу охолоджуємо та пастеризуємо».


Показники якості молока, вміст жиру, білку – на найвищому рівні.

Далекі гори сир

Виробництво здійснюється за європейськими технологіями та рецептурами.

Наразі в асортименті високогірної сироварні – сім видів сиру: гауда, гауда з пажитником, гауда з перцем чілі, маасдам, чеддер, рікотта, гуцульська бринза. Незабаром планується поповнити його ще пармезаном і грюйєром.

Джерело та фото: agrotimes
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0