Проєкт Open Agribusiness Kernel уже охопив 80 тис. га в Україні

Проєкт Open Agribusiness Kernel уже охопив 80 тис. га в Україні
Новини агробізнесу України
16:09, 15 февраль 2021
184
0
Безстроковий партнерський проєкт Open Agribusiness Kernel за два роки роботи привабив чималу кількість партнерів-аграріїв і продовжує розширюватись. Про це під час вебінару «Open Agribusiness та мікробні технології у дії»|«Живі вебінари 2.0» організованого компанією «БТУ-ЦЕНТР» спільно із агрохолдингом KERNEL заявив менеджер з розвитку проєкту Open Agribusiness Kernel Роман Горбань.

Роман Горбань
Роман Горбань. Фото: Latifundist.com

— Проєкт надає багато можливостей для агровиробників. Тож за півтора року роботи ми охопили господарства загальною площею у 80 тис. га. Могло бути і значно більше, проте не всі охочі господарства можуть стати партнерами Open Agribusiness, ми зацікавлені лише у тих партнерах, які стабільно працюють, зацікавлені у розвитку і готові працювати прозоро, — прокоментував він.

Нещодавно проєкт був трансформований для того, аби стати учасником та партнером стало простіше.

— Дослухаючись потреб до агровиробників, тепер програма Open Agribusiness Kernel тепер працює у двох форматах Open Agribusiness VIP Club та Agribusiness Club. У першому аграрії матимуть ширші можливості доступу до фінансування купівлі землі, будівництва елеваторів, проте обмежені за регіональним принципом, — зазначив Горбань.

Як і раніше у VIP-клуб зберігаються опції викупу 10-відсоткової частки агропідприємства та виплати партнерам Kernel річних дивідендів у розмірі 10 $/га. Партнери у Agribusiness Club матимуть трохи вищу ставку фінансування — 11%, замість 10% та менше опцій для роботи. Стати його учасниками зможуть підприємства з різними формами власності. У цій моделі компанії не виплачують дивіденди. Втім, аграрії у Agribusiness Club гарантовано отримують бонуси й можуть не продавати Kernel 10-процентну частку підприємства, як це було у проєкті раніше.

Тетяна Хоменко
Тетяна Хоменко. Фото: Latifundist.com

Одним із партнерів у проєкт Open Agribusiness виступить компанія «БТУ-ЦЕНТР». Комерційний директор підприємства Тетяна Хоменко прокоментувала, що користь від співпраці є взаємовигідною.

— З одного боку, для Kernel співпраця у проєкті означає збільшення обсягів зерна і кількості партнерів, вдосконалення технологій та асортименту ТМЦ, внесок в екологізацію виробництва та зрештою, підтримка вітчизняного виробництва. Для партнерів-виробників участь у проєкті вестиме їх до збільшення прибутковості з 1 га, фінансування та авансування урожаю, відкриття нових ринків збуту для вашого урожаю, і вигідні ціни на ТМЦ. Ну і нарешті, для «БТУ-ЦЕНТР» перш за все, це біологізація інтенсивних технологій, розширення представленості в Україні, стабільність планового виробництва та збереження та відновлення ґрунтів України, — зазначила комерційний директор «БТУ-ЦЕНТР» Тетяна Хоменко.

Джерело та фото: growhow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 520
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики