Україна вийшла на фінішну пряму у проведенні земельної реформи

Україна вийшла на фінішну пряму у проведенні земельної реформи
Новини агробізнесу України
19:51, 14 февраль 2021
160
0
Аграрний комітет Ради підтримав і рекомендував парламенту прийняти два законопроекти, необхідні для проведення земельної реформи. Український парламент наблизився до фінішної прямої у прийнятті ключових законів, необхідних для проведення земельної реформи. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, передає прес-служба уряду.

Згідно з повідомленням, аграрний комітет Верховної Ради рекомендував парламенту прийняти два законопроекти — про передачу землі «на місця» (у власність територіальних громад) і про електронні аукціони, через які в Україні будуть продаватися ділянки.

«Законопроекти №2194 про земельну децентралізацію та №2195 про електронні торги — це нова основа для розвитку земельних відносин в Україні та майбутнє ефективної земельної реформи, яка стартує вже 1 липня. Тому я розраховую на підтримку народних депутатів у сесійній залі», — наводить прес-служба слова Романа Лещенка.


Джерело та фото: zemelka
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 520
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики