Веганські бургери з корисної штучної риби вже продають в 20 ресторанах України


Веганські бургери з корисної штучної риби вже продають в 20 ресторанах України
12:31, 14 2021
1 125
0

На українському ринку з’явилися котлети з рослинної риби від американського бренду Good Catch. Зараз це три види продуктів – рослинні рибні бургери, рослинні рибні котлети та рослинні крабові котлети. Про це повідомляє офіційний український дистрибутор West Mills.

Котлети виготовляють із суміші з шести бобових, зокрема з сочевиці, нуту, гороху, сої, квасолі. Спеціальний інгредієнт, який надає смак морепродуктів, – олія з морських водоростей. Це продукт, виготовлений повністю з рослинного білка, тож підходить для веганів.

Веганські бургери з корисної штучної риби

У Good Catch вважають, що вживання справжньої риби може бути небезпечним для здоров’я – риба, вирощена в неволі, може містити поліфосфати й антибіотики, за своє життя вона накопичує велику кількість шкідливих речовин, таких як поліхлоріванний дифенил, ртуть і діоксин, а також мікропластик. Крім того, рослинна альтернатива допомогає вирішенню екологічних проблем через надмірний вилов риби.

Веганські бургери з корисної штучної риби

Спершу продукцію розповсюджуватимуть у 20 ресторанах Києва, Харкова, Львова й Одеси. Серед них – київські Kitaika, ECO-Buffet, Gremio Gril, «Євразія», Orang Utan та інші. Також веганські рибні бургери можна буде замовити в онлайн-доставці рослинних бургерів Beyond Meat.

Джерело та фото: hmarochos
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0