Сінгапур запускає перший у світі промисловий центр з виробництва рослинного м’яса

Сінгапур запускає перший у світі промисловий центр з виробництва рослинного м’яса
Новини агробізнесу України
16:26, 12 февраль 2021
157
0
У Сінгапурі, який першим у світі законодавчо затвердив культивовану курятину, навесні відкриється промисловий інноваційний центр по виробництву рослинного м’яса – The Protein Innovation Centre (PIC), пише newfood.

Експериментальний центр задля прискорення розвитку альтернативних рослинних продуктів запускають виробник промислового обладнання Bühler і Givaudan – найбільший у світі виробник ароматизаторів (обидві – Швейцарія).

Законодавчим нововведенням Сінгапур уже переманив до себе міжнародні стартапи, такі як Eat Just, Perfect Day та інші. Тепер місто-держава стане їхньою регіональною базою.

Діяльність PIC першочергово буде спрямована на збільшення кількості рослинної продукції в азійській кухні, диверсифікацію ланцюгів постачання, а також дослідження нової сировини з усієї Південно-Східної Азії, говорить Домінік Кулл, голова відділу технологій компанії Bühler.

В знак визнання численних обмежень на поїздки, пов’язаних з пандемією, PIC оснастили передовими технологіями відеозв’язку, так що важливу роботу по розробці продуктів і освітні курси можна буде проводити віддалено.

«Принаймні перші кілька місяців працюватимемо по гібридній моделі, коли один або два представника компанії-клієнта поїдуть в Сінгапур особисто, а решта делегації спостерігатиме за процесом на відстані», – сказав Кулл.


Джерело та фото: newfood
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 521
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики