Безалкогольні міцні напої: новий тренд чи прихована реклама


Безалкогольні міцні напої: новий тренд чи прихована реклама
15:48, 12 2021
1 098
0

Якщо безалкогольним пивом і вином нікого вже не здивуєш, то ось безалкогольні “міцні” напої, такі як віскі і джин останнім часом активніше виробляються в світі. Хоч цей тренд і привертає увагу, але може нести в собі приховані мотиви брендів, про які навіть не здогадується споживач. Про це повідомляє УНН, пише agronews.

Одним з прихованих мотивів запуску безалкогольних напоїв незалежний аналітик ринку алкогольних напоїв Ігор Товкач вважає саме рекламне завуальоване просування всієї продукції бренду.

“Це пов’язано з просуванням бренду. Ці безалкогольні напої бронюються тим же брендом, який випускає і алкогольний напій. І в багатьох країнах такі безалкогольні напої мають велику свободу для реклами. В даному випадку йдеться про просування всієї лінійки під одним брендом, де є і алкогольні, і безалкогольні напої”, – пояснив Товкач.


Наприклад, пляшка умовного безалкогольного джину має ті ж шрифти в оформленні, кольори і форму пляшки, що і його алкогольна версія цього ж бренду. Таким чином, за словами Ігоря Товкача, відбувається просування всієї лінійки і категорії алкоголю.

Крім того, він пояснив, що безалкогольні напої обходяться споживачеві дорожче через додавання ще одного технологічного процесу на етапі виробництва — випаровування алкоголю.

“Через це і вартість напою вища, тому що додається ще один технологічний цикл, який не використовувався б при виробництві звичайного напою”, — розповів Товкач.


Він також зазначив, що якщо безалкогольний напій коштує дешевше, ніж алкогольний, то це може свідчити про те, що його створювали натуральним шляхом випаровування алкоголю, а за допомогою штучних смакових добавок і ароматизаторів.

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0