Президент України підписав закон про інвестнянь

Президент України підписав закон про інвестнянь
Новини агробізнесу України
16:06, 11 февраль 2021
241
0
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями в Україні» №1116-IX, ухвалений ВРУ 17 грудня 2020 р. Про це повідомила прес-служба Офісу голови держави.

Підписаний закон (т. зв. «закон про інвестиційні няні») передбачає надання державної підтримки українським та іноземним інвесторам із загальною сумою інвестицій від 20 млн євро.

«Документом, зокрема, визначено можливість отримання податкових пільг, забезпечення інвестиційних проєктів об'єктами суміжної інфраструктури, надання переважного права землекористування земельними ділянками державної або комунальної власності для реалізації інвестиційних проєктів, закріплення гарантій інвестора шляхом укладання прямого договору з урядом України. При цьому загальний обсяг державної підтримки не має перевищувати 30% від суми інвестицій у проєкт», - ідеться в повідомленні.


Також передбачено створення спеціальної урядової уповноваженої установи, яка займатиметься супроводом інвестиційних проєктів, допомогою інвесторам від початку проєкту та протягом усього часу його тривалості.

Джерело та фото: apk-inform
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 521
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики