Легендарний бренд перейшов на «функціональні» напої для підлітків

Легендарний бренд перейшов на «функціональні» напої для підлітків
16:00, 11 2021
548
0
Напої виготовлені з фруктового соку, води та електролітів. Вони не містять доданого цукру або штучних підсолоджувачів і містять 60 калорій на порцію.

Напої Frutly випускаються в трьох смаках: полуниця з ківі, фруктовий пунш і яблучно-виноградний і зараз доступні в продуктових магазинах США.

У PepsiCo сподіваються, що Frutly сподобається підліткам, які шукають «ароматного втамування спраги», яке також відповідає перевагам батьків в харчуванні своїх дітей.

Випуск нового напою від PepsiCo покликаний привернути увагу представників покоління Z, які цінують здоров'я і добре самопочуття. Згідно з дослідженням Mintel, проведеним в 2018 році, майже половина підлітків у віці від 15 до 17 років заявили, що вважають вживання газованих напоїв шкідливим для здоров'я. В окремому опитуванні, проведеному в тому ж році Farm Rich, батьки підлітків заявили, що 30% їх щотижневого бюджету визначається тим, чим, коли і як їх діти люблять харчуватися. Ці тенденції тільки посилилися через пандемію.

Згідно з недавнім дослідженням, проведеним Research and Markets, світовий ринок функціональних напоїв в 2021 році зросте в середньому на 8,1% на рік.

СВІТОВИЙ РИНОК функціональних НАПОЇВ У 2021 році ЗРОСТЕ В СЕРЕДНЬОМУ НА 8,1% НА РІК

У вересні минулого року PepsiCo випустила ще один функціональний напій - Driftwell, призначений для розслаблення і зняття стресу.

У липні компанія Nestlé Waters North America запустила Nestlé Pure Life Fruity Water - лінію з натуральними фруктовими ароматизаторами, електролітами та без цукру, підсолоджувачів, консервантів і штучних барвників. Продукт в картонній коробці Tetrapak, прикрашений мультяшними фруктовими персонажами, був націлений на молоду аудиторію покоління Z. А минулого місяця Hellowater оголосила про плани по агротехнічної компанією Brandt по випуску нової лінійки функціональних напоїв, будуть очищати організм від токсинів і підвищувати імунітет.

Незважаючи на зростаючу купівельну спроможність покоління Z, поки на ринку не так багато пропозицій води без цукру або з низьким його вмістом, спеціально призначених для цієї вікової групи.

Нагадаємо, що Danone в Північній Америці випустила рослинний йогурт для дітей. Новий йогурт Silk Kids містить кальцій і вітамін D, виготовлений з мигдального молока, бобового білка і органічної кокосового масла. Продукт забарвлюється фруктово-овочевим соком і підсолоджується тростинним цукром.

Джерело та фото: newfood
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 251
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0