Corteva Agriscience у 2020 році збільшила органічні продажі на 8%

Corteva Agriscience у 2020 році збільшила органічні продажі на 8%
21:15, 10 2021
499
0
У 2020 році чисті продажі Corteva Agriscience зросли на 3% порівняно з попереднім роком. Органічні продажі зросли на 8% протягом того ж періоду.

Про це повідомляє прес-служба Corteva Agriscience. «Продовження просування нових продуктів призвело до покращення обсягів та цін. Органічні продажі зросли у всіх регіонах, з двозначним ростом у Латинській Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні», — йдеться в повідомленні. Зазначимо, що чисті продажі засобів захисту рослин зросли на 3%, а органічні продажі — на 11% протягом року. Збільшення обсягів та цін було викликано продажами нових та диференційованих продуктів. Частка продажів нових засобів захисту рослин склала мільярд доларів в продажах всього року, що на 35% більше в порівнянні з минулим роком. Загалом зростання обсягів та цін з випередженням компенсувало валютні коливання, передусім бразильського реалу, та зміни портфоліо.

«Чисті продажі насіння зросли на 2%, а органічні продажі — на 6% в порівнянні з минулим роком. Приріст обсягів та цін був забезпечений виведенням нових продуктів, що компенсувало несприятливі валютні коливання», — розповідають у компанії.


Додамо, що прибуток по ЗПБО та прибуток в розрахунку на акцію від операційної діяльності склали $756 млн та $0,98 за акцію у 2020 році відповідно. Операційна EBITDA виросла на 5% порівняно з 2019, до $2,1 млрд, за рахунок приросту обсягів та цін як в сегменті насіння, так і засобів захисту, а також постійним виконанням планів щодо витрат та продуктивності. Валютна виручка за вирахуванням змін цін склала $180 млн, враховуючи цінові зміни в $150 млн. «Компанія забезпечила грошовий потік від операцій у розмірі $2,1 млрд за звітний період, що відображає як зростання операційної прибутковості, так і поліпшення оборотного капіталу», — пояснюють у Corteva Agriscience.

Слід підкреслити, керівництво надало рекомендації на 2021 рік та розраховує на чисті продажі у розмірі від $14,4 млрд до $14,6 млрд. Операційна EBITDA очікується в межах від $2,4 млрд до $2,5 млрд, що на 15−20% більше в порівнянні з попереднім роком.

«У 2020 році Corteva реалізувала свою стратегію, що призвело до значного зростання продажів та доходів у кварталі та за рік. Ми досягли цих результатів на тлі історичної нестабільності ринку та невизначеності, пов'язаними із триваючою пандемією COVID-19, — це вагомий доказ міцності та стійкості нашої глобальної команди», — наголошує Джеймс К. Коллінз мол., головний виконавчий директор Corteva Agriscience. За його словами, нові та диференційовані продукти компанії сприяли міцному зростанню.


Corteva досягла прогресу у 2020 році щодо ключових інновацій та інвестицій, зокрема прискорене нарощуваннянашої системи Enlist™, яка перевершила початкові сподівання на сою в США у 2020. У той же час покращено позиції на ключових ринках та регіонах протягом року, та ще більше зміцнено мультиканальну стратегію, включаючи запуск насіння Brevant™ у роздрібному каналі в США. «Ми розглядаємо 2021 рік як точку прискорення на нашому шляху.

Ми впевнені, що триваюче проникнення наших високоефективних технологій в поєднанні з нашими ініціативами щодо витрат та продуктивності призведе до збільшення маржі в найближчій перспективі з подальшим зростанням», — коментує Коллінз. Разом з тим, у 2020 році Corteva покращила віддачу акціонерам за рахунок дивідендів та подальшого виконання програми викупу акцій, яку очікується завершити до кінця 2021 року завершення більшості очікується до середини року.

Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 251
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0