П'ять переваг застосування КАС

П'ять переваг застосування КАС
17:29, 08 2021
633
0

Завдяки цілій низці переваг одним із найпопулярніших видів азотних добрив на сьогодні є розчин аміачної селітри й карбаміду. Про це AgroTimes розповіли в українському представництві польської компанії Agroplast – ТОВ «Агропласт ЮА».

Так, серед переваг КАС:
- низька собівартість;
- втрати при внесенні менше 10%;
- витримує морозну погоду (до -17 0С);
- довгий час не втрачає своїх характеристик і суміш, що залишилась після обробки полів, тож її можна сміливо використовувати на наступний сезон;
- його внесення не потребує додаткової спецтехніки, лише обприскувач.

Крім того, КАС має безліч застосувань: як основний вид добрива, так і в якості підкормки для рослин, для внесення на поверхню ґрунту до чи після посівних робіт, а також після сходу рослини для прикореневого живлення.

«Для кожного етапу росту рослини існує свій спосіб внесення рідкого добрива, що допоможе мінімізувати втрати добрива, забезпечити правильне дозування та безпеку врожаю», – зазначили в компанії.


Є три основні способи внесення КАС за допомогою обприскувача, в залежності від фази росту рослини:

За допомогою розпилювача з дозуючою шайбою – цей спосіб найкраще використовувати перед початком посівних робіт, за відсутності рослин. Це найбільш економний та найпростіший спосіб внесення добрив. Розпилювач на п’ять отворів формує струї великих капель рідких добрив, що рівномірно покривають площу. А дозуюча шайба відповідає за потрібну вам норму виливу.

Використання семи отворових довгих чи коротких гайок – це найбільш універсальний спосіб, оскільки його можна використовувати по сходу рослини. Гайка формує великі та тяжкі каплі рідини, що не затримуються на рослинах, а стікають та потрапляють у ґрунт. Дозування здійснюється за допомогою шайб. Проте даний метод внесення добрива все ще не гарантує 100% відсутність опіків рослини.

Найбільш правильним та ефективним способом внесення цього виду добрива після сходу рослини є використання одинарних або подвійних аплікаторів (трубок) КАС. Таким чином ризик спалити рослину мінімізований, оскільки завдяки своїй конструкції аплікатор гарантує попадання міндобрива одразу у ґрунт.

Ефективність внесення КАС залежить також від комплектуючих, якими буде обладнано обприскувач. Існує декілька вимог до матеріалів з якими може контактувати азотне добриво:

- посиленні полімери;
- кераміка;
- кислотостійкий метал.

Розпилювачі повинні бути з великими отворами, щоб утворювались великі каплі, які б не затримувались на рослині, а стікали у ґрунт, що допоможе убезпечити рослину від опіків.

Редактор: Гаврилюк Анжела
Джерело та фото: agrotimes.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0