Uber купує платформу для доставки алкоголю Drizly за 1,1 млрд доларів

Uber купує платформу для доставки алкоголю Drizly за 1,1 млрд доларів
16:43, 08 февраль 2021
410
0
Uber Technologies купує стартап з доставки алкоголю Drizly приблизно на $ 1,1 млрд в наявності та готівкою, йдеться в повідомленні компаній. Ринок алкоголю на замовлення Дрізлі доступний у понад 1400 містах. Bloomberg зазначив, що Дрізлі оцінили в 73 мільйони доларів у 2017 році.
Uber заявив, що Drizly врешті-решт буде інтегрований з додатком Uber Eats, зберігаючи при цьому окрему програму Drizly. Очікується, що угода буде закрита в першій половині 2021 року.

З урахуванням того, що коронавірус залишався міцним у всій частині США протягом більшої частини минулого року, продажі електронної комерції зросли. Алкоголь був одним з найбільших виграшів від зростання, оскільки ресторани, бари, стадіони та інші заклади були закриті, або операції різко скорочені, а споживачі проводять більше часу вдома.

Insight:
До пандемії коронавірусу більшість споживачів в основному ігнорували вихід в Інтернет для придбання алкоголю. Зараз багато людей розбудили зручність доставки предметів прямо до своїх дверей. У заяві, що анонсує цю угоду, Дрізлі зазначив, що за останній рік вона пережила більше 300% зростання. Генеральний директор Дрізлі Корі Реллас заявив The Wall Street Journal у квітні минулого року, що очікує, що пандемія прискорить продажі в Інтернеті до 8% від усього алкоголю, придбаного у роздрібних торговців, порівняно з приблизно 2% часткою на момент інтерв'ю.

"Залучаючи Дрізлі до сім'ї Uber, ми можемо пришвидшити цю траєкторію, виставивши Дрізлі перед аудиторією Uber і розширивши його географічну присутність на наш світовий слід у найближчі роки", - заявила Дара Хосровшахі, генеральний директор Uber, в заяві про оголошення угоди.


На відміну від Uber, у якого є команда водіїв для пересування споживачів або доставки їжі через додаток Uber Eats, Drizly насправді не доставляє алкоголь. Швидше, воно використовує своє програмне забезпечення для підключення покупців до роздрібних магазинів чи винних магазинів, які потім координують доставку товару до споживачів.

Завдяки об’єднанню Drizly негайно отримує доступ до тисяч водіїв Uber для доставки пива, вина, міцних напоїв та іншого алкоголю. Це також надає службі доставки алкоголю спосіб швидшого виходу на нові ринки, використовуючи присутність Uber у містах США та, можливо, за кордоном. Ця зручність та ширший охоплення можуть залучити більше роздрібних торговців, які шукають інший канал для зв’язку зі споживачами, ще більше закріплюючи охоплення Дрізлі в цьому сегменті. Для Uber прив’язка Drizly до програми Uber Eats може змусити людей частіше користуватися обома послугами.

Споживачі в США все ще готові пригощатись алкоголем під час укриття на місці, за словами Нільсена. Близько 75% погоджуються, що вони розраховуються платити більше за доставлений алкоголь, ніж у роздрібному магазині. Однак, навіть коли споживачі з часом повертаються до вживання алкоголю поза домом, пандемія, ймовірно, залучила їх до використання платформ електронної комерції, таких як Drizly або Minibar отримувати напої на постійній або напівпостійній основі. Багато з цих споживачів навряд чи скористалися б послугою або не пробували б її ще кілька років.

"Зараз на споживання алкоголю в цілому по-різному дивляться", - сказав Рід Грінберг, виконавчий віце-президент з цифрової та електронної комерції в Kantar, минулого року. "Ті люди, які прийняли електронну комерцію, зрозуміли, що це набагато простіше, і ці компанії проклали шлях до того, щоб значно полегшити полегшення замовлень електронної комерції. Труби прокладено, і вони не збираються лежати в стані спокою. "


Заснований у 2012 році, Drizly повідомив у квітні минулого року, що продажі зросли майже на 400% порівняно з базовим рівнем, або що характерно для цього періоду часу. Значна частина цього зростання відбувається за рахунок припливу нових клієнтів, на яких припадає 27% замовлень порівняно зі звичайним рівнем 15%.

Купівля Uber 1,1 млрд доларів - це ставка на те, що доставка додому алкоголю триватиме навіть після зменшення рівня коронавірусу. У той час як більша кількість споживачів тяжіла до Інтернету, щоб придбати товари ще до пандемії, алкоголь відставав від інших споживчих товарів. Зараз звички до покупки, безсумнівно, назавжди змінились - і мало хто з категорій бачить такий прискорений попит, як придбання алкоголю в Інтернеті.

Джерело та фото: fooddive
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 398
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 533
0