Agremo - стартап з Сербії для землеробів

Agremo - стартап з Сербії для землеробів
20:38, 20 2019
1 451
0
FoodBytes! дебютував недавно в Чикаго, де 15 стартапів мали шанс подати свої нововведення на колегію суддів та аудиторію. У категорії агтехів широкий спектр технологій взяв суддів на вихровий тур, від стійкого і простежуваного лосося із замкнутим циклом до використання бактеріофагів для запобігання та лікування інфекцій у тваринництві.

Agremo

Сербський стартап Agremo також розмістився в категорії agtech, описуючи для суддів свою хмарну та AI-систему землеробського зондування та аналізу зображень для платних виробників, агрономів та професіоналів безпілотників.

Місія Agremo полягає в тому, щоб допомогти сільськогосподарським професіоналам досягти більш високих та стійких результатів за допомогою кращого розуміння даних. Агремо отримав кошти від нефінансуваної нефінансової дотації від фірм ЄС, і в 2018 році підняв початковий раунд.

Генеральний директор стартапу Мілан Доброта витратив кілька хвилин у кулуарі події, щоб розповісти більше про його стартап.

Як ви відрізняєте свою техніку від інших у просторі програмного забезпечення для управління фермою?
Наша технологія - це програмне забезпечення для B2B, яке займається аналізом даних. Дані надходять із аерофотознімок, зібраних безпілотниками, супутниками та літаками. Ми розробили унікальну технологію AI, завдяки якій ми зможемо отримати найточнішу та достовірну інформацію з даних зображень, що працюють на основі величезної кількості вибіркових даних, зібраних за п’ять років з тисяч полів та інших даних.

Це означає, що він здатний вивчати нові технічні виклики, і він підтримує будь-який тип датчика або введення даних, перекладаючи на набагато більш точну і надійну інформацію для даних зображень. Наша технологія також може вирішувати набагато більше випадків використання завдяки типам даних, які вона може обробляти.Які інструменти збору даних ви використовуєте та чи розробляли ви їх власноруч?


Ми використовуємо будь-який інструмент збору даних. Ми не розробили жодного з них. Ми не розробляємо обладнання для безпілотників або датчиків. Наша технологія вчиться робити аналітику з різних типів датчиків, а деякі типи даних є більш специфічними, як багатоспектральні камери, а деякі є загальними, як камери RGB. З іншого боку, ми не використовуємо їх для обслуговування клієнтів. Ми розробляємо програмне забезпечення і лише тоді, коли нам потрібно або коли нас запитують клієнти, ми збираємо дані та отримуємо допомогу від місцевих партнерів у різних географіях.

Хто є вашим замовником і яка ваша бізнес-модель?


Наша модель є SaaS-подібною. Клієнти платять за передплату, яка в основному базується на площі. Ми створюємо значення для оптимізації управління фермерськими господарствами для виробників та виробників врожаю та для переробників. Це стосується всіх, хто цікавиться статусом поля та посівів. Ми орієнтуємось на великих виробників підприємств, виробників виробництва та постачальників, які хочуть обслуговувати клієнтів або використовувати технологію у виробництві, а також професіоналів агрономії, які обслуговують фермерів. Наразі ми не зосереджені на обслуговуванні фермерів.

Які конкретні відомості ви надаєте своїм клієнтам?


Ми групуємо уявлення про визначення кількості рослин та визначення стадій здоров’я. У нас є така аналітика, як виявлення захворювань. У нас є близько 20 типів аналізу, і ми аналізуємо понад 100 видів врожаю, а випадки використання щодня розробляються з нашими замовниками, а також основна технологія та її здатність до навчання. Ми також вдосконалюємося в точному визначенні кількості рослин.

Якою є екосистема agtech у Сербії?


У Сербії виділяються лише дві галузі, а одна - це ІТ, а точніше програмне забезпечення, а інша - сільське господарство. Отже, порівняно з рештою світу, система агтехів дуже розвинена. Це дає нам хороший майданчик для розвитку НДДКР та технологій.

Який ваш найбільший виклик у масштабуванні?

Це географічний виклик. Наприклад, у нас багато клієнтів в Америці, третина наших клієнтів - у Латинській Америці, 20% - у Європі, а потім у всьому світі. У обслуговуванні всіх цих клієнтів з нашої частини світу є логістичні виклики. Необхідно також культурно подолати прогалину, знати ринок та наблизитись до клієнтів.Чи плануєте ви розширюватися за межами Сербії?

Так, ми працюємо над цим і плануємо розширити наступний рік у США та, можливо, у Латинській Америці.

Як у вас є FoodBytes! досвід був поки що?

Це було чудово Я зустрів чимало чудових і цікавих людей, і думаю, що це дійсно чудово не лише для нашого експозиції, але для роботи в мережі та підключення до інших дійсно важливих учасників цієї галузі.

Джерело та фото: agfundernews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 250
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0