BASF Digital Farming запускає платформу на базі ІІ з Zen-Noh в Японії

BASF Digital Farming запускає платформу на базі ІІ з Zen-Noh в Японії
Агро новини Світу / діджитал
20:53, 06 февраль 2021
382
0
BASF Digital Farming запускає платформу цифрової оптимізації сільськогосподарських культур на базі штучного інтелекту з Zen-Noh в Японії
xarvio ® FIELD MANAGER буде підтримувати фермерів в прийнятті більш інформованих рішень з управління полями при вирощуванні рису та сої.Обидві сторони інвестують в цілому кілька мільйонів євро.

BASF Digital Farming GmbH, дочірня компанія БАСФ, погодився з Zen-Noh, щоб почати нову співпрацю для xarvio ® FIELD MANAGER, на основі цифрової оптимізації культур платформи, яка буде запущена в Японія в квітні 2021 року.

My WebpageXarvio FIELD MANAGER пропонує інформацію і рекомендації в режимі реального часу для окремих полів і зон, які допоможуть фермерам приймати більш обґрунтовані рішення з управління полями. Фермери будуть бачити моделювання стадій росту сільськогосподарських культур і ризику захворювань і бур'янів, отримане на основі надійних базових даних, таких як дані про погоду і супутникові дані, і отримувати повідомлення про «рекомендованих завданнях».

Демонстраційні випробування проводяться протягом 2020 року в Японії. Система буде пов'язана з Z-GIS, картографічної інформаційної системою GPS, розробленої і керованої Zen-noh, для поліпшення функцій управління даними користувача. Крім того, зв'язок машинних даних з дрона, тракторами і комбайнами з GPS-навігацією і датчиками.

Джерело та фото: xarvio
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 949
0