PÖTTINGER: історія успіху

PÖTTINGER: історія успіху
12:12, 03 2021
647
0
Австрійська сімейна компанія Pöttinger святкує видатний ювілей у 2021 році. 150-річну історію успіху відзначають під гаслом “Шануй минуле – будь майбутнім”. Міжнародний успішний виробник сільськогосподарської техніки, що створений на основі малого ремісничого бізнесу з м. Гріскірхен (Австрія).

Годинники 1871 року були налаштовані на успіх


Усе почалося з народного фестивалю: Франц Пьотінгер був винахідливим годинникарем, який був дуже новаторським та орієнтованим на майбутнє ще в 19 столітті. З його точки зору, точність годинникового механізму також мала працювати в машинах, які повинні були полегшити важку роботу аграріїв. Це була пора зародження січкарні, за що він отримав срібну призову медаль на народному фестивалі в м. Лінц (Австрія) у 1871 році. З цією нагородою компанію було засновано 150 років тому. З того моменту Потінгер працює у сфері сільськогосподарського машинобудування.

Окрім січкарні, виготовляли також фруктові млини та преси, силосні та кормові подрібнювачі, щепорізи та картоплезбиральні машини. У 1950-х роках до найбільш продаваних машин відносився навантажувач для сіна, соломи, трави та листя буряків. Кілька років потому в механізації роботи на схилах компанія здійснила революцію машинами для заготівлі сіна. Це відкрило шлях до «кормозаготівельної лінійки техніки». Постійні подальші розробки відповідали за те, що навантажувач сіна став попередником причепа-підбирача. З тих пір Пьотінгер є лідером світового ринку в цьому сегменті. З придбанням Баварського заводу плугів (Німеччина) у 1975 році, спеціаліст із заготівлі кормів розпочав займатися напрямком по обробітку ґрунту: ротаційні борони, культиватори та плуги стали частиною стандартного асортименту. Третьою опорою стала технологія посіву. В даному напрямку успішний період розпочався в 2001 р. з купівлею заводу Rabe у м. Бернбург (Німеччина).

Прапори ПЬОТІНГЕР майорять на міжнародних аренах


Після перших представлень на виставках в Австрії та сусідніх країнах міжнародний тріумф розпочався в 1999 році із створенням першого дочірнього підприємства у Франції. Ще у 14 країнах Європи, заокенських країнах та країнах Азії створяться офіційні представництва, у т.ч. 2007 року в Україні. Дочірня компанія в Польщі (2020 рік) – останнє досягнення на сьогодні.

Шануй минуле – будь майбутнім


Пьотінгер завжди мав міцні зв’язки з аграрними підприємствами. Зокрема, останні події показали, наскільки важливо для кожного мати достатнє та якісне забезпечення продуктами харчування. «У PÖTTINGER ми працюємо задля успіху наших клієнтів вже більше 150 років. Як сімейна компанія, PÖTTINGER дуже серйозно ставиться до своєї відповідальності перед майбутніми поколіннями та навколишнім середовищем. Наша робота – розробити техніку, яка дозволить працювати в сільському господарству з усіма його аспектами в майбутньому», – сказав Грегор Дітахмайер, представник керівництва, коментуючи стратегію компанії на майбутнє.

Джерело та фото: agroexpert
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 250
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0