Засновник великого горілчаного холдингу купує агрокомпанію

Засновник великого горілчаного холдингу купує агрокомпанію
Новини агробізнесу України
22:46, 28 январь 2021
273
0
Антимонопольний комітет дозволив компанії Samoran Investments Limited (Британські Віргінські острови) придбати акції кіпрської компанії Rostok Agroinvest Limited, що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

У жовтні 2019 року АМКУ дозволив Samoran Investments Limited придбати більше 25% акцій компанії Rostok Agroinvest Limited, а в квітні дозволив довести частку до 49,9999%.

За даними АМКУ, Rostok Agroinvest Limited управляє корпоративними правами суб'єктів господарювання, зокрема що входять до складу групи Росток. На момент скоєння концентрації кінцевим бенефіціарним власником групи був Віктор Купавцев.

Samoran Investments керує корпоративними правами суб'єктів господарювання і не здійснює діяльності на території України. Кінцевим бенефіціарним власником компанії є Яків Грибов. Разом з Белою Фінкельштейн він займається консультуванням з питань комерційної діяльності та управління.

Вони пов'язані відносинами контролю з резидентами України, які займаються виробництвом виробів з бетону для будівництва, будівництвом житлових і нежитлових будівель, оптовою торгівлею деталями для автотранспортних засобів та іншими напрямками.

Грибов, Фінкельштейн і Анатолій Кіпіш також спільно контролюють резидентів України, які займаються виробництвом і реалізацією горілки і лікеро-горілчаних напоїв (Nemiroff Vodka Ltd), соєвого масла (весь обсяг якого йде на експорт) і продуктів переробки сої, їх оптовою реалізацією на території України і за її межами і ін.

ТОВ "Росток-Холдинг" створено в 2010 році, є вертикально-інтегрованою агропромисловою групою. Спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових, виробництві та продажу молока. До його складу входять п'ять тваринницьких ферм, три елеваторних комплекси потужністю зберігання 104 000 тонн, торговельні компанії. Земельний банк групи становить близько 60 000 га. Власники агрохолдингу - Віктор Купавцев і Віктор Кияновський.


Джерело та фото: biz.liga.net
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 454
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 579
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики